BB-Plugin - en to no translation catalogue (1153 entries)

en: "Add to Cart" Button
no: "Legg i handlevogn"-knapp

en: "{message}" on line {line} of {file}.
no: "{message}" på linje {line} av {file}.

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
no: %s er lagt til i forhåndsinnstillinger!

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
no: Av %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
no: %s Innstillinger

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
no: Start %s

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
no: Rediger %s

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
no: Kopi av %s

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
no: En modul med filnavnet %s.php eksisterer allerede! Vennligst angi et navnerom til dine modulfilnavn for å sikre kompatibilitet med Beaver Builder.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
no: %s eksisterer ikke lenger.

en: 1 Audio File Selected | %d Audio Files Selected
no[0]: 1 lydfil er valgt
no[1]: %d lydfiler er valgt

en: 1 Column
no: 1 kolonne

en: 1 Photo Selected | %d Photos Selected
no[0]: 1 bilde er valgt
no[1]: %d bilder er valgt

en: 2 Columns
no: 2 kolonner

en: 3 Columns
no: 3 kolonner

en: 4 Columns
no: 4 kolonner

en: 5 Columns
no: 5 kolonner

en: 6 Columns
no: 6 kolonner

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
no: <strong>Merk</strong>: Disse innstillingene gjelder for alle innlegg og sider.

en: <strong>UPDATE UNAVAILABLE!</strong>
no: <strong>OPPDATERING IKKE TILGJENGELIG!</strong>

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
no: En CSS og JavaScript fil er dynamisk generert og bufret hver gang du oppretter et nytt oppsett. Noen ganger må bufferen bli oppdatert når du overfører siden din til en annen server eller oppdaterer til siste versjon. Dersom det oppstår problemer, vennligst prøv å tømme bufferen ved å trykke på knappen nedenfor.

en: A WYSIWYG text editor.
no: En WYSIWYG-tekstbehandler.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
no: En klasse som vil bli brukt på denne kolonnens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Skill flere klasser med mellomrom.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
no: En klasse som vil bli brukt til denne modulens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Skill flere klasser med mellomrom.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
no: En klasse som vil bli brukt på denne radens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Skill flere klasser med mellomrom.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
no: Klient

en: A divider line to separate content.
no: En delingslinje for å separere innhold.

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
no: En overskrift og et tekstutdrag med en valgfri lenke, symbol og bilde.

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
no: En etikett for å identifisere dette lysbildet i fanen for lysbilder i innholdsrullelinje-innstillingene.

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
no: Gruppe

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
no: Et bilde som vil bli vist dersom videoen ikke lastes inn.

en: A simple call to action button.
no: En enkel "call to action"-knapp.

en: A simple pricing table generator.
no: En enkel pristabell-generator.

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
no: Stikkord

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
no: Stikkord

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
no: En unik ID som vil bli brukt på denne kolonnens HTML. Må starte med en bokstav og kan bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Ingen mellomrom.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
no: En unik ID som vil bli brukt til denne modulens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Ingen mellomrom.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
no: En unik ID som vil bli brukt på denne radens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Ingen mellomrom.

en: A very simple contact form.
no: Et veldig enkelt kontaktskjema.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
no: En video i MP4-format som skal brukes som bakgrunn for denne raden. De fleste moderne nettlesere støtter dette formatet.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
no: En video i MP4-formatet. De fleste moderne nettlesere støtter dette formatet.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
no: En video i WebM-formatet for å bruke i nødsfall. Dette formatet er nødvendig for å støtte nettlesere som FireFox og Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
no: En video i WebM-formatet som skal brukes som bakgrunn for denne raden. Dette formatet er nødvendig for å støtte nettlesere som Firefox og Opera.

en: API Key
no: API-nøkkel

en: API Token
no: API token

en: API URL
no: API-URL

en: Above Bar
no: Over søylen

en: Above Heading
no: Ovenfor overskrift

en: Above Text
no: Over tekst

en: Above Title
no: Over titel

en: Accent Color
no: Uthevingsfarge

en: Accent Text Color
no: Tekstuthevingsfarge

en: Access Key
no: Tilgangsnøkkel

en: Access Token
no: Tilgangstoken

en: Accordion
no: Trekkspill

en: Account
no: Konto

en: Account ID
no: Konto ID

en: Account Name
no: Brukernavn

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
no: Feil: En konto med det navnet eksisterer allerede.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
no: Feil: Manglende brukernavn.

en: Active!
no: Aktiv!

en: Add Account...
no: Legg til konto...

en: Add Audio Files
no: Legg til lydfiler

en: Add Content
no: Legg til innhold

en: Add Icon
no: Legg til symbol

en: Add Item
no: Legg til element

en: Add More Content
no: Legg til mer innhold

en: Add Photos
no: Legg til bilder

en: Add Pricing Box
no: Legg til prisboks

en: Add Rows
no: Legg til rader

en: Add Testimonial
no: Legg til attest

en: Add a color preset first.
no: Legg til en fargeforhåndsinnstilling først.

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
no: Legg til flerkolonnerader, justere avstand, legge til bakgrunner og mer ved å dra og slippe radoppsett på siden.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
no: Legg til nytt innhold ved å dra og slippe moduler eller widgeter inn i dine radoppsett eller for å lage nye radoppsett.

[ctx: Add predefined value.]
en: - Add predefined -
no: - Legg til forhåndsdefinert -

en: Address
no: Adresse

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
no: Legger til et enkelt abonneringsskjema til oppsettet ditt.

en: Advanced
no: Avansert

en: Advanced Modules
no: Avanserte moduler

en: After Text
no: Etter tekst

en: Align
no: Juster

en: Alignment
no: Justering

[ctx: Alignment.]
en: Center
no: Midtstill

[ctx: Alignment.]
en: Left
no: Venstre

[ctx: Alignment.]
en: Right
no: Høyre

en: All Templates
no: Alle maler

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
no: Alle rader vil som standard ha denne bredden. Du kan overstyre dette og endre til full bredde i innstillingene for hver rad.

en: Always
no: Alltid

en: Always Visible
no: Alltid synlig

en: An animated tesimonials area.
no: Et område med animerte attester.

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
no: Liste

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
no: Liste

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
no: Liste

en: Animation
no: Animasjon

en: Animation Delay
no: Animasjonsforsinkelse

en: Animation Speed
no: Animasjonshastighet

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
no: Ton inn

[ctx: Animation style.]
en: None
no: Ingen

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
no: Rull ned

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
no: Rull venstre

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
no: Rull høyre

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
no: Rull opp

en: App Password
no: App passord

en: Append New Layout
no: Tilføy nytt oppsett

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
no: Er du sikker på at du vil fjerne denne kontoen? Andre moduler som er koblet til den vil bli berørt.

en: Are you sure?
no: Er du sikker?

en: Arrow Color
no: Pilfarge

en: Arrows
no: Piler

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
no: Når du legger til produktkategorier i produktområdet til WooCommerce, vil hver få tildelt en unik ID. Denne ID-en finner du ved å holde muspekeren over kategorien i kategoriområdet under produkter og ved å se på URL-en som vises i din nettleser. ID-en vil være det eneste nummeret i URL-en.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
no: Når du legger til produktkategorier i produktområdet til WooCommerce, vil hver få tildelt en unik "slug", eller du kan redigere og legge til dine egne. Disse "slug"-ene kan bli funnet i kategoriområdet under WooCommerce produkter. Flere kan legges til her, separert med komma.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
no: Når du legger til produkter i produktområdet til WooCommerce, vil hver enkelt få tildelt en unik ID. Du finner denne unike ID-en ved å besøke produktområdet og rulle over produktet. Den unike ID-en vil være den første egenskapen og du kan legge til flere her, separert med komma.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
no: Når du legger til produkter i produktområdet til WooCommerce, vil hver enkelt få tildelt en unik ID. Du finner denne unike ID-en ved å besøke produktområdet og rulle over produktet. Den unike ID-en vil være den første egenskapen.

en: Ascending
no: Stigende

en: Attachment
no: Vedlegg

en: Attachment will specify how the image reacts when scrolling a page. When scrolling is selected, the image will scroll with page scrolling. This is the default setting. Fixed will allow the image to scroll within the background if fill is selected in the scale setting.
no: Vedlegget angir hvordan bildet reagerer når du ruller en side. Når rulling er valgt, vil bildet rulle når siden rulles. Dette er standardinnstillingen. Fast vil tillate bildet å rulle i bakgrunnen dersom fyll er valgt i skalainnstillingen.

en: Audio
no: Lyd

en: Audio File Selected
no: Valgt lydfil

en: Audio Files Selected
no: Valgte lydfiler

en: Audio Type
no: Lydtype

en: Author
no: Forfatter

en: Authorization Code
no: Autorisasjonskode

en: Authors
no: Forfattere

en: Auto Play
no: Automatisk avspilling

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
no: Automatisk vil tillate overlegget å tilpasse seg tekstinnholdet. 100% vil tilpasse overlegget til toppen og bunnen av lysbildet.

en: BB Core Templates
no: BB kjernemaler

en: Background
no: Bakgrunn

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: Background Hover Color
no: Bakgrunn "hover"-farge

en: Background Layout
no: Bakgrunnsoppsett

en: Background Opacity
no: Bagrunnsopasitet

en: Background Overlay
no: Bakgrunnsoverlegg

en: Background Parallax
no: Bakgrunnsparallakse

en: Background Photo
no: Bakgrunnsbilde

en: Background Slideshow
no: Bakgrunnslysbildevisning

en: Background Video
no: Bakgrunnsvideo

en: Background Video Code
no: Bakgrunnsvideokode

[ctx: Background height.]
en: Auto
no: Automatisk

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
no: Horisontal

[ctx: Background repeat.]
en: None
no: Ingen

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
no: Fliser

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
no: Vertikal

[ctx: Background scale.]
en: None
no: Ingen

[ctx: Background type.]
en: Color
no: Farge

[ctx: Background type.]
en: None
no: Ingen

[ctx: Background type.]
en: Parallax
no: Parallakse

[ctx: Background type.]
en: Photo
no: Bilde

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
no: Lysbildevisning

en: Backgrounds
no: Bakgrunner

en: Bar Background Color
no: Søyle bakgrunnsfagre

en: Bar Foreground Color
no: Søyle forgrunnsfarge

en: Bar Styles
no: Søylestiler

en: Bars
no: Søyler

en: Bars Counter
no: Søyleteller

en: Basic Modules
no: Basismoduler

en: Beautiful pre-made layout templates.
no: Vakre forhåndslagde oppsettsmaler.

en: Beaver Builder Core Templates
no: Beaver Builder kjernemaler

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
no: Beaver Builder oppdager følgende JavaScript-feil. Hvis Beaver Builder ikke fungerer som forventet er denne feilen sannsynligvis grunnen. Vennligst hjelp oss ved å deaktivere alle utvidelser og teste Beaver Builder mens du reaktiverer en i gangen for å finne ut om problemet er knyttet til en tredjeparts utvidelse.

en: Before Text
no: Før tekst

en: Below Bar
no: Under søylen

en: Below Heading
no: Under overskrift

en: Below Photo
no: Under bilde

en: Below Text
no: Under tekst

en: Beside Text
no: Ved siden av tekst

en: Best Selling Products
no: Mest solgte produkter

en: Blinds
no: Gardiner

en: Bold
no: Fet

en: Border
no: Kantlinje

en: Border Color
no: Rammefarge

en: Border Radius
no: Rammeradius

en: Border Size
no: Rammestørrelse

en: Border Style
no: Rammestil

[ctx: Border size.]
en: Large
no: Stor

[ctx: Border size.]
en: Small
no: Liten

[ctx: Border type.]
en: Dashed
no: Stiplet

[ctx: Border type.]
en: Dotted
no: Prikket

[ctx: Border type.]
en: Double
no: Dobbel

[ctx: Border type.]
en: None
no: Ingen

[ctx: Border type.]
en: Solid
no: Fast

en: Bottom
no: Bunn

en: Bottom Margin
no: Bunnmarg

en: Bottom Width
no: Bunn bredde

en: Box Border
no: Boksramme

en: Box Foreground
no: Boks forgrunn

en: Box Top Margin
no: Boks toppmarg

en: Boxes
no: Esker

en: Boxes Grow
no: Voksende esker

en: Button
no: Knapp

en: Button Colors
no: Knappefarger

en: Button Icon
no: Knappesymbol

en: Button Icon Position
no: Knappesymbolposisjon

en: Button Link
no: Knapplenke

en: Button Structure
no: Knappestruktur

en: Button Style
no: Knappestil

en: Button Text
no: Knapptekst

en: Button URL
no: Knapp-URL

en: Button Width
no: Knappebredde

en: Buttons
no: Knapper

en: CSS Class
no: CSS-klasse

en: CSS Selector
no: CSS selector

en: CSS Selectors
no: CSS-selektorer

en: Call To Action
no: Call to action

en: Call to Action
no: Call to action

[ctx: Call to action.]
en: None
no: Ingen

en: Cancel
no: Kanseller

en: Capitalize
no: Kapitalisere

en: Caption
no: Bildetekst

en: Caption Button
no: Bildetekst-knapp

en: Cart
no: Handlevogn

en: Categories
no: Kategorier

en: Category Slug
no: Kategori-"slug"

en: Center
no: Senter

en: Center Bottom
no: Senter bunn

en: Center Top
no: Senter topp

en: Change Template
no: Endre mal

en: Change Templates
no: Endre maler

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
no: Kryss av eller fjern avkrysning på moduler under for a aktivere eller deaktivere dem.

en: Checkout
no: Gå til kassen

en: Choose Another Photo
no: Velg et annet bilde

en: Choose Full Width if you want the menu to span the width of the screen on mobile devices.
no: Velg full bredde hvis du vil at menyen skal strekke seg over hele bredden av skjermen på mobile enheter.

en: Choose a Template
no: Velg mal

en: Choose whether to show or hide this column at different device sizes.
no: Velg om du vil vise eller skjule denne kolonnen på ulike enhetsstørrelser.

en: Choose whether to show or hide this module at different device sizes.
no: Velg om du vil vise eller skjule denne modulen ved forskjellige enhetsstørrelser.

en: Choose whether to show or hide this row at different device sizes.
no: Velg om du vil vise eller skjule denne raden på ulike enhetsstørrelser.

en: Choose...
no: Velg...

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
no: Ved å velge nei skjules standard temaoverskriften for "Side" innleggstypen. Du vil også bli bedt om å skrive inn litt grunnleggende CSS for at dette skal fungere hvis du velger nei.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
no: Ved å velge "ja" vil det første elementet utvide seg som standard.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
no: Ved å velge "ja" vil bare en av elementene være åpen av gangen. Ved å velge "nei" vil flere elementer kunne være åpen samtidig.

en: Circle
no: Sirkel

en: Circle Background Color
no: Sirkel bakgrunnsfarge

en: Circle Bar Styles
no: Sirkel søylestiler

en: Circle Counter
no: Sirkelteller

en: Circle Foreground Color
no: Sirkel forgrunnsfarge

en: Circle Size
no: Sirkel størrelse

en: Circle Stroke Size
no: Sirkel omrisstørrelse

en: Circle Styles
no: Sirkel stil

en: Class
no: Klasse

en: Clear Cache
no: Tøm buffer

en: Click Action
no: Klikkehandling

en: Click Here
no: Klikk her

[ctx: Click action type.]
en: None
no: Ingen

[ctx: Click action.]
en: None
no: Ingen

en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
no: Klikk her for å redigere innholdet i denne %s ved hjelp av den enkle dra-og-slipp-byggeren

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
no: Ved å klikke på knappen under vil du avinstallere sidebygger utvidelsen og slette alle data knyttet til den. Du kan avinstallere eller deaktivere sidebyggeren fra utvidelser-siden i stedet dersom du ikke ønsker å slette dataen.

en: Collapse Inactive
no: Inaktiv sammenfold

en: Colon
no: Kolon

en: Color
no: Farge

en: Color Picker
no: Fargevelger

en: Color Presets
no: Farge forhåndsinnstilling

[ctx: Color.]
en: Dark
no: Mørk

[ctx: Color.]
en: Light
no: Lys

en: Colors
no: Farger

en: Column
no: Søyle

en: Column Settings
no: Kolonneinnstillinger

en: Column Width
no: Kolonnebredde

en: Columns
no: Kolonner

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
no: Besøk hjemmesiden til Beaver Builder for å lære mer om hva våre premium funksjoner kan gjøre for deg!

en: Comment Count
no: Kommentar antall

en: Comments
no: Kommentarer

en: Compact
no: Kompakt

en: Connect
no: Koble til

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
no: Feil: Manglede tjenestedata.

en: Contact Form
no: Kontaktskjema

en: Contact Form Submission
no: Kontaktskjema innsending

en: Contact Support
no: Kontakt brukerstøtte

en: Contact Support URL
no: Kontakt brukerstøtte URL

[ctx: Contact form field label.]
en: Name
no: Navn

en: Content
no: Innhold

en: Content Alignment
no: Innholdsjustering

en: Content Layout
no: Innholdsoppsett

en: Content Pages
no: Innholdssider

en: Content Slider
no: Innholdsrullelinjen

en: Content Type
no: Innholdstype

en: Content Width
no: Innholdsbredde

[ctx: Content type.]
en: None
no: Ingen

en: Control Bar
no: Kontrollinje

en: Control Bar Buttons
no: Kontrollinjeknapper

en: Control Bar Overlay
no: Kontrollinjeoverlegg

en: Control bar overlay specifies if the control bar buttons you choose overlay your slideshow images or site below the slideshow completely.
no: Kontrollinjeoverlegget bestemmer om kontrollinjeknappene du velger ligger over lysbildene eller helt under lysbildevisningen.

en: Controls
no: Kontroller

en: Countdown
no: Nedtelling

en: Create Gallery
no: Lag galleri

en: Crop
no: Trim

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
no: Beskjæring satt til "nei" tilpasser lysbildene til høyden du spesifiserer og beholder den proporsjonale bredden, mens beskjæring satt til "ja" gjør at lysbildene fyller ut til alle sidene av innholdsområdet mens venstre og høyre beskjæres for å tilpasse seg høyden du spesifiserer.

en: Current Page
no: Nåværende side

en: Custom
no: Tilpasset

en: Custom Alignment
no: Tilpasset justering

en: Custom Font Size
no: Tilpasset skriftstørrelse

en: Custom Letter Spacing
no: Tilpasset bokstavavstand

en: Custom Line Height
no: Tilpasset linjehøyde

en: Custom Medium Device Width
no: Tilpasset mellomstor enhetsbredde

en: Custom Small Device Width
no: Tilpasset liten enhetsbredde

en: Custom URL
no: Tilpasset URL

en: Custom Width
no: Tilpasset bredde

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
no: Legg til ny

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New Template
no: Legg til ny mal

[ctx: Custom post type label.]
en: All Templates
no: Alle maler

[ctx: Custom post type label.]
en: Edit Template
no: Endre mal

[ctx: Custom post type label.]
en: New Template
no: Ny mal

[ctx: Custom post type label.]
en: No templates found in Trash.
no: Ingen maler funnet i papirkurv.

[ctx: Custom post type label.]
en: No templates found.
no: Ingen maler funnet.

[ctx: Custom post type label.]
en: Parent Templates:
no: Foreldremaler:

[ctx: Custom post type label.]
en: Search Templates
no: Søk i maler

[ctx: Custom post type label.]
en: Template
no: Mal

[ctx: Custom post type label.]
en: Templates
no: Maler

[ctx: Custom post type label.]
en: View Template
no: Vis mal

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Add New Template Category
no: Legg til ny mal kategori

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: All Template Categories
no: Alle mal kategorier

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
no: Kategorier

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Edit Template Category
no: Rediger mal kategori

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: New Template Category Name
no: Ny mal kategorinavn

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Template Category
no: Foreldremal kategori

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Template Category:
no: Foreldremal kategori:

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Search Template Categories
no: Søk i mal kategorier

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Template Categories
no: Mal kategorier

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Template Category
no: Mal kategori

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Update Template Category
no: Oppdater mal kategori

en: Dark
no: Mørk

en: Date
no: Dato

en: Date Format
no: Datoformat

en: Date Last Modified
no: Siste dato endret

en: Day
no: Dag

en: Days
no: Dager

en: Deactivated!
no: Deaktivert

en: Default
no: Standard

en: Default Page Heading
no: Standard side overskrift

en: Default Row Content Width
no: Standard rad-innholdsbredde

en: Default Row Width
no: Standard rad-bredde

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
no: Ukategorisert

en: Delay
no: Forsink

en: Delete
no: Slett

en: Delete Column
no: Slett kolonne

en: Descending
no: Synkende

en: Disable All Templates
no: Deaktiver alle maler

en: Disable Right-Click
no: Deaktiver høyreklikk

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Display
no: Vis

en: Display a Google map.
no: Vis et Google kart.

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
no: Viser en WordPress sidestolpe som har blitt registrert av det nåværende temaet.

en: Display a WordPress widget.
no: Vis en WordPress widget.

en: Display a carousel of your WordPress posts.
no: Viser en karusell av dine WordPress-innlegg.

en: Display a collapsible accordion of items.
no: Viser et sammenfoldbart trekkspill av elementer.

en: Display a collection of tabbed content.
no: Viser en samling av innhold i faner.

en: Display a grid of your WordPress posts.
no: Vis et rutenett av dine WordPress innlegg.

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
no: Vis en gruppe med lenkede Font Awesome-symboler.

en: Display a heading, subheading and a button.
no: Vis en overskrift, underoverskrift og en knapp.

en: Display a slider of your WordPress posts.
no: Viser en rullelinje av dine WordPress innlegg.

en: Display a title/page heading.
no: Vis en tittel/sideoverskrift.

en: Display an icon and optional title.
no: Vis et symbol og valgfri tittel.

en: Display multiple photos in a gallery view.
no: Vis flere bilder i en gallerivisning.

en: Display multiple photos in a slideshow view.
no: Viser flere bilder i en lysbildevisning.

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
no: Vis produkter eller kategorier fra din WooCommerce-butikk.

en: Display raw HTML code.
no: Vis rå HTML-kode.

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
no: Viser flere lysbilder med en valgfri overskrift og "call to action".

en: Displays social buttons.
no: Viser sosiale knapper.

en: Do you really want to delete this column?
no: Vil du virkelig slette denne kolonnen?

en: Do you really want to delete this item?
no: Vil du virkelig slette dette elementet?

en: Do you really want to delete this module?
no: Vil du virkelig slette denne modulen?

en: Do you really want to delete this row?
no: Vil du virkelig slette denne raden?

en: Do you really want to delete this template?
no: Vil du virkelig slette denne malen?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
no: Vil du virkelig forkaste disse endringene? All endringer som ikke er publisert vil gå tapt.

en: Done
no: Ferdig

en: Dot Color
no: Prikkfarge

en: Drop a row layout or module to get started!
no: Dra og slipp et radoppsett eller en modul for å starte!

en: Drop us a line today for a free quote!
no: Kontakt oss i dag for et gratis tilbud!

en: Duplicate
no: Dupliser

en: Duration
no: Varighet

en: Edit
no: Rediger

en: Edit Column
no: Rediger kolonne

en: Edit Content
no: Rediger innhold

en: Edit Gallery
no: Rediger galleri

en: Edit Playlist
no: Rediger spilleliste

en: Edit Template
no: Rediger mal

en: Editing
no: Redigerer

en: Editing Capability
no: Redigeringsevne

en: Editing Settings
no: Rediger innstillinger

en: Email
no: E-post

en: Email Address
no: E-post adresse

en: Email Field
no: E-postfelt

en: Embed
no: Innebygg

en: Enable All Templates
no: Aktiver alle maler

en: Enable Contact Support
no: Aktiver Kontakt brukerstøtte

en: Enable Core Templates Only
no: Aktiver kun kjernemaler

en: Enable Help Button
no: Aktiver hjelpeknapp

en: Enable Help Tour
no: Aktiver hjelp-gjennomgang

en: Enable Help Video
no: Aktiver hjelpevideo

en: Enable Knowledge Base
no: Aktiver kunnskapsbase

en: Enable Template Data Exporter
no: Aktiver eksport av mal-data

en: Enable Templates
no: Aktiver maler

en: Enable Templates Admin
no: Aktiver maladministrasjon

en: Enable User Templates Only
no: Aktiver kun brukermaler

en: Enable or disable icon sets using the options below or upload a custom icon set from either <a%s>Icomoon</a> or <a%s>Fontello</a>.
no: Aktiver eller deaktiver symbolsett ved hjelp av alternativene under eller last opp ett tilpasset symbolsett fra enten <a%s>Icomoon</a> eller <a%s>Fontello</a>.

en: Enabled
no: Aktivert

en: Enabled Modules
no: Aktiverte moduler

en: Enter License Key
no: Skriv inn lisensnøkkel

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
no: Skriv inn en CSS selector for standard sideoverskriften for å skjule den.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
no: Skriv inn en kommaseparert liste av posttypene du ønsker at byggeren skal fungere med.

en: Enter a post title to search.
no: Skriv inn en innleggs tittel for å søke.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
no: Skriv inn din <a%s>lisensnøkkel</a> for å aktivere fjernoppdateringer og support.

en: Equal Heights
no: Like høyder

en: Equalize Column Heights
no: Utjevn kolonnehøyde

en: Error! Could not unzip file.
no: Feil! Kunne ikke pakke ut filen.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
no: Feil! Vennligst skriv inn en dato som er i fremtiden.

en: Error! Please enter a valid day.
no: Feil! Vennligst skriv inn en gyldig dag.

en: Error! Please enter a valid month.
no: Feil! Vennligst skriv inn en gyldig måned.

en: Error! Please enter a valid year.
no: Feil! Vennligst skriv inn et gyldig år.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
no: Feil! Vennligst angi en iframe for video innebyggskoden.

en: Error! Please upload an icon set from either Icomoon or Fontello.
no: Feil! Vennligst last opp et symbolsett fra enten Icomoon eller Fontello.

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
no: Feil! Du må ha aktivert minst en av hjelpeknappens funksjoner.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
no: Feil! Du må ha minst ett symbolsett aktivert.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
no: Error: Kunne ikke koble til Campayn. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
no: Feil: Kunne ikke koble til Constant Contact. %s

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
no: Feil: Kunne ikke koble til Mailrelay. %s

en: Error: Could not connect to SendinBlue. %s
no: Feil: Kunne ikke koble til SendinBlue. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
no: Feil: Kunne ikke koble til Sendy. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
no: Feil: Kunne ikke koble til iContact. %s

en: Error: Could not subscribe to SendinBlue. %s
no: Feil: Kunne ikke abonnere på SendinBlue. %s

en: Error: Invalid API data.
no: Feil: Ugyldig API data.

en: Error: Please check your API URL and API key.
no: Feil: Vennligst kontroller din API URL og API-nøkkel.

en: Error: Please check your API key.
no: Feil: Vennligst kontroller din API-nøkkel.

en: Error: Please check your API key. %s
no: Feil: Vennligst kontroller din API-nøkkel. %s

en: Error: Please check your API token. %s
no: Feil: Vennligst kontroller din API token. %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
no: Feil: Vennligst kontroller din Konto ID. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
no: Feil: Vennligst angi en gyldig autorisasjonskode.

en: Error: You must provide a Host.
no: Feil: Du må angi en vert.

en: Error: You must provide a app ID.
no: Feil: Du må angi en app ID.

en: Error: You must provide a app password.
no: Feil: Du må angi et app passord.

en: Error: You must provide a list ID.
no: Feil: Du må angi en liste-ID.

en: Error: You must provide a username.
no: Feil: Du må angi et brukernavn.

en: Error: You must provide an API URL.
no: Feil: Du må angi en API-URL.

en: Error: You must provide an API key.
no: Feil: Du må angi en API-nøkkel

en: Error: You must provide an API token.
no: Feil: Du må angi en API token.

en: Error: You must provide an Access Key.
no: Feil: Du må angi en tilgangsnøkkel.

en: Error: You must provide an Account ID.
no: Feil: Du må angi en Konto ID.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
no: Feil: Du må angi en autorisasjonskode.

en: Error: You must provide an access token.
no: Feil: Du må angi en tilgangstoken.

en: Error: You must provide an app ID.
no: Feil: Du må angi en app ID.

en: Error: You must provide an email address.
no: Feil: Du må angi en e-post adresse.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
no: Feil: Du må angi din Sendy installasjons URL.

en: Example: page, post, product
no: Eksempel: side, innlegg, produkt

en: Excerpt
no: Utdrag

en: Expand First Item
no: Utvid første punkt

en: Expanded
no: Utvidet

en: Facebook Button
no: Facebook-knapp

en: Fallback Photo
no: Standardbilde

en: Fast
no: Hurtig

en: Featured Image
no: Framhevet bilde

en: Featured Products
no: Utvalgte produkter

en: Features Min Height
no: Funksjoner minimumshøyde

en: Feed
no: Kilde

en: Feed URL
no: Feed-URL

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
no: Legg til %s

en: Fill
no: Fylle

[ctx: First and last name.]
en: Name
no: Navn

en: Fit
no: Tilpass

en: Fixed
no: Fast

en: Font
no: Skrift

en: Font Size
no: Skriftstørrelse

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
no: For eksempel, hvis ditt nummer er kr 10, vil din prefiks være "kr ".

en: For multiple tags, separate with comma.
no: For flere stikkord, separer med komma.

en: Form
no: Skjema

en: Found in your Sendy application under Settings.
no: Funnet i din Sendy applikasjon under Settings.

en: Full Height
no: Full høyde

en: Full Size
no: Full størrelse

en: Full Text
no: Full tekst

en: Full Width
no: Full bredde

en: Full height rows fill the height of the browser window.
no: Full høyde rader fyller høyden på nettleservinduet.

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
no: Full bredde innhold spenner over bredden på siden fra kant til kant. Fast innhold er ikke bredere enn radens maksimumsbredde satt i Globale innstillinger.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
no: Full bredde rader spenner over bredden på siden fra kant til kant. Faste rader er ikke bredere enn radens maksimumsbredde satt i Globale innstillinger.

en: Fullscreen Button
no: Fullskjerms-knapp

en: Gallery
no: Galleri

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
no: Miniatyr

en: General
no: Generell

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
no: Aktiver automatisk avstand

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
no: Aktivert

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
no: Vis

en: Get Help
no: Få hjelp

en: Get Started
no: Kom i gang

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
no: Kom i gang ved å velge en oppsettsmal du ønsker å endre, eller bygg en side fra grunnen av ved å velge den blanke oppsettsmalen.

en: Getting Started - Building your first page.
no: Kom i gang - Bygg din første side.

en: Getting Started Video
no: Komme i gang video

en: Global Rows and Modules Editing Capability
no: Tillatelser for å redigere globale rader og moduler

en: Global Settings
no: Globale innstillinger

en: Google Plus Button
no: Google Plus-knapp

en: Gradient
no: Fargeovergang

en: Grid
no: Rutenett

en: HTML Tag
no: HTML tagg

en: Hamburger Icon
no: Hamburgersymbol

en: Hamburger Icon + Label
no: Hamburgersymbol + etikett

en: Heading
no: Overskrift

en: Heading Color
no: Overskriftsfarge

en: Heading Custom Size
no: Tilpasset overskriftsstørrelse

en: Heading Size
no: Overskriftsstørrelse

en: Heading Structure
no: Overskriftsstrukturen

en: Heading Tag
no: Overskriftsstikkord

en: Height
no: Høyde

en: Help Button
no: Hjelpeknapp

en: Help Button Settings
no: Innstillinger for hjelpeknapp

en: Help Video
no: Hjelpevideo

en: Helpful Tools
no: Nyttige verktøy

en: Hide
no: Skjul

en: Highlight
no: Framheve

en: Horizontal
no: Horisontal

en: Horizontal Padding
no: Horisontal utfylling

en: Horizontal Spacing
no: Horisontal avstand

en: Host
no: Vert

en: Hour
no: Time

en: Hours
no: Timer

en: Hover Color
no: "Hover"-farge

en: Hover Transition
no: "Hover"-overgang

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
no: Forskyvning

en: Icon
no: Symbol

en: Icon Colors
no: Symbolfarger

en: Icon Group
no: Symbolgruppe

en: Icon Position
no: Symbolstilling

en: Icon Settings
no: Symbolinnstillinger

en: Icon Structure
no: Symbolstruktur

en: Icons
no: Symboler

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
no: Symboler for hovedsiden skal administreres i nettverksadministrasjonen.

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
no: Hvis ditt totale tema/dine bilder består av lyse farger, vil "lys" vise knapper i et mørkere fargevalg og vice versa for "mørk".

en: Image
no: Bilde

en: Image Filename
no: Bilde filnavn

en: Image Type
no: Bildetype

[ctx: Image size.]
en: Full Size
no: Full størrelse

[ctx: Image size.]
en: Large
no: Stor

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
no: Miniatyrbilde

[ctx: Image type.]
en: None
no: Ingen

en: Inline
no: Integrert

en: Insert
no: Sett inn

en: Inside Bar
no: I søylen

en: Installation URL
no: Installasjons URL

en: Item
no: Element

en: Item Spacing
no: Elementavstand

en: Items
no: Elementer

en: Knowledge Base
no: Kunnskapsbase

en: Label
no: Etikett

en: Label Size
no: Etikettstørrelse

[ctx: Label size.]
en: Large
no: Stor

[ctx: Label size.]
en: Medium
no: Middels

[ctx: Label size.]
en: Small
no: Liten

en: Landing Pages
no: Destinasjonssider

en: Landscape
no: Landskap

en: Large
no: Stor

en: Large &amp; Medium Devices Only
no: Kun store og mellomstore enheter

en: Large Devices Only
no: Kun store enheter

en: Launch Page Builder
no: Start sidebygger

en: Layout
no: Oppsett

en: Layout CSS / Javascript
no: Oppsett CSS / Javascript

en: Layout Style
no: Sideoppsettsstil

en: Layout Templates
no: Oppsettsmaler

en: Learn More
no: Lær mer

en: Left
no: Venstre

en: Left &amp; Right Sidebar
no: Venstre &amp; høyre sidesøyle

en: Left Bottom
no: Venstre bunn

en: Left Center
no: Venstre senter

en: Left Margin
no: Venstremarg

en: Left Sidebar
no: Venstre sidesøyle

en: Left Top
no: Venstre topp

en: Left Width
no: Venstre bredde

en: Left of Heading
no: Venstre for overskrift

en: Left of Text and Heading
no: Venstre for tekst og overskrift

en: Let's Get Building!
no: La oss starte å bygge!

en: Letter Spacing
no: Bokstavavstand

en: License
no: Lisens

en: License key saved!
no: Lisensnøkkel lagret!

en: Light
no: Lys

en: Lightbox
no: Lysboks

en: Line
no: Linje

en: Line Height
no: Linjehøyde

en: Link
no: Lenke

en: Link Background Hover Color
no: Lenke bakgrunn "hover"-farge

en: Link Color
no: Lenkefarge

en: Link Format
no: Lenkeformat

en: Link Hover Color
no: Lenke "hover"-farge

en: Link Size
no: Lenkestørrelse

en: Link Target
no: Lenkemål

en: Link Type
no: Lenketype

en: Link URL
no: Lenke URL

en: Link Weight
no: Lenketykkelse

[ctx: Link placeholder]
en: http://www.example.com
no: http://www.eksempel.no

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
no: Lenketype bestemmer hva bildet leder til når du klikker på det. Du kan velge en bestemt URL, det individuelle bildet eller en egen side med bildet.

[ctx: Link type.]
en: None
no: Ingen

en: List
no: Liste

en: List ID
no: Liste-ID

en: Locked
no: Låst

en: Logged In User
no: Innlogget bruker

en: Logged Out User
no: Utlogget bruker

en: Loop
no: Sløyfe

en: Lowercase
no: Liten bokstav

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
no: Grupper

en: Manage Templates
no: Behandle maler

en: Map
no: Kart

en: Margins
no: Marger

en: Max Content Width
no: Maks innholdsbredde

en: Max Width
no: Maks bredde

en: Media Library
no: Mediebibliotek

en: Medium &amp; Small Devices Only
no: Kun mellomstore og små enheter

en: Medium Device Breakpoint
no: Mellomstor enhetsstoppunkt

en: Medium Device Width
no: Mellomstor enhetsbredde

en: Medium Devices Only
no: Kun mellomstore enheter

en: Menu
no: Meny

en: Menu Alignment
no: Menyplassering

en: Menu Background Color
no: Meny bakgrunnsfarge

en: Menu Background Color (Mobile)
no: Meny bakgrunnsfarge (mobil)

en: Menu Background Opacity
no: Meny bakgrunnsdekkevne

en: Menu Button
no: Menyknapp

en: Menu Order
no: Meny rekkefølge

en: Message
no: Beskjed

en: Message Sent!
no: Melding er sendt!

en: Message failed. Please try again.
no: Meldingen feilet. Vennligst prøv igjen.

en: Minute
no: Minutt

en: Minutes
no: Minutter

en: Mobile Photo
no: Mobilbilde

en: Mobile Structure
no: Mobilstuktur

en: Mobile Style
no: Mobilstil

en: Mobile Text Colors
no: Mobil tekstfarger

en: Mobile Width
no: Mobilbredde

en: Module
no: Modul

en: Module Saved!
no: Modulen er lagret!

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
no: Mobil

en: Modules
no: Moduler

en: Month
no: Måned

en: More Link
no: "Mer"-lenke

en: More Link Text
no: "Mer"-lenketekst

en: Move
no: Flytt

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
no: Beveg musen over rader, kolonner eller moduler for å redigere eller samhandle med dem.

en: Multiple Products
no: Flere produkter

en: My Account
no: Min konto

en: NOTE:
no: MERK:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
no: MERK: Ikke alle tilpassede posttypene støttes.

en: Name
no: Navn

en: Name Field
no: Navnefelt

en: Nav Position
no: Navigasjonsposisjon

en: Nav Type
no: Navigasjonstype

[ctx: Nav type.]
en: None
no: Ingen

en: Navigation Arrows
no: Navigasjonspiler

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
no: Navigasjonspiler hjelper besøkende til å fritt bevege seg gjennom bildene i lysbildevisningen din. Dette er større piler som ligger over lysbildene og er separert fra kontrollinjens navigasjonspiler.

en: Need Some Help?
no: Trenger du hjelp?

en: Never
no: Aldri

en: New Column
no: Ny kolonne

en: New Row
no: Ny rad

en: New Window
no: Nytt vindu

en: Next
no: Neste

en: No
no: Nei

en: No Group
no: Ingen gruppe

en: No Menus Found
no: Ingen menyer funnet

en: No Photo
no: Ingen bilder

en: No Posts Found.
no: Ingen innlegg funnet.

en: No Results Message
no: Ingen resultat beskjed

en: No Thanks
no: Nei takk

en: No posts found.
no: Ingen innlegg funnet.

en: No results found.
no: Ingen resultater funnet.

en: No saved modules found.
no: Ingen lagrede moduler funnet.

en: No saved rows found.
no: Ingen lagrede rader funnet.

en: None
no: Ingen

en: Not Active!
no: Ikke aktiv!

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
no: Nå som du vet det grunnleggende, er du klar til å begynne å bygge! Hvis du på noe tidspunkt trenger hjelp, kan du klikke på hjelpesymbolet i øvre høyre hjørne for å få tilgang til hjelpemenyen. God bygging!

en: Number
no: Nummer

en: Number Background Color
no: Tall bakgrunnsfarge

en: Number Background Opacity
no: Tall bakgrunnsopasitet

en: Number Border Radius
no: Tallrammeradius

en: Number Color
no: Tall farge

en: Number Counter
no: Tallteller

en: Number Position
no: Nummerposisjon

en: Number Prefix
no: Nummer prefiks

en: Number Size
no: Tall størrelse

en: Number Spacing
no: Tall mellomrom

en: Number Suffix
no: Nummer suffiks

en: Number Type
no: Nummertype

en: Number of Posts
no: Antall innlegg

en: Number of Products
no: Antall produkter

en: Number of seconds to complete the animation.
no: Antall sekunder det tar å fullføre animasjonen.

en: Numbers
no: Tall

en: Numbers + Circles
no: Tall + sirkler

en: Numbers and Text
no: Tall og tekst

en: On Hover
no: Ved "hover"

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
no: Når du er ferdig, klikker du på "Ferdig"-knappen for publisere endringene, lagre et utkast eller gå tilbake til den siste publiserte versjonen.

en: One feature per line. HTML is okay.
no: En funksjon per linje. HTML er ok.

en: Only Numbers
no: Bare tall

en: Opacity
no: Dekkevne

en: Order
no: Rekkefølge

en: Order By
no: Sorter etter

en: Order Tracking
no: Ordresporing

en: Other Modules
no: Andre moduler

en: Overall Alignment
no: Overordnet justering

en: Overlay Color
no: Overleggsfarge

en: Overlay Enabled
no: Overlegg aktivert

en: Overlay Hide
no: Skjul overlegg

en: Overlay Hide Delay
no: Skjul overlegg forsinkelse

en: Overlay Opacity
no: Overleggsdekkevne

en: Overlay hide will hide the control bar after however many seconds you specify below. They will reappear upon mouse over.
no: Skjul overlegg vil skjule kontrollinjen etter antall sekunder du angir nedenfor. De vil dukke opp igjen når du fører musepekeren over.

en: Override Core Templates
no: Overstyr kjernemaler

en: Override network settings?
no: Overstyr nettverksinnstillinger?

en: Padding
no: Utfylling

en: Page Builder
no: Sidebygger

en: Page Builder activated! <a%s>Click here</a> to enable remote updates.
no: Page Builder aktivert! <a%s>Klikk her</a> for å aktivere fjernoppdateringer.

en: Pagination Style
no: Pagineringsstil

[ctx: Pagination style.]
en: None
no: Ingen

en: Parent Category ID
no: Foreldrekategori ID

en: Paste color here...
no: Lim inn farge her...

en: Percent
no: Prosent

en: Phone
no: Telefon

en: Phone Field
no: Telefonfelt

en: Photo
no: Bilde

en: Photo Count
no: Bildeantall

[ctx: Photo Crop.]
en: None
no: Ingen

en: Photo File
no: Bildefil

en: Photo Link
no: Bildelenke

en: Photo Page
no: Bildeside

en: Photo Selected
no: Valgt bilde

en: Photo Size
no: Bildestørrelse

en: Photo Source
no: Bildekilde

en: Photo Spacing
no: Bildemellomrom

en: Photo URL
no: Bilde URL

[ctx: Photo size.]
en: Large
no: Stor

[ctx: Photo size.]
en: Small
no: Liten

en: Photos
no: Bilder

en: Photos Selected
no: Valgte bilder

en: Pinterest Button
no: Pinterest-knapp

en: Play Button
no: Avspillingsknapp

en: Playback
no: Avspilling

en: Please Wait...
no: Vennligst vent...

en: Please connect an account before saving.
no: Vennligst koble til en konto før du lagrer.

en: Please enter a color first.
no: Vennligst skriv inn en farge først.

en: Please enter a message.
no: Vennligst skriv inn en melding.

en: Please enter a subject.
no: Vennligst angi et emne.

en: Please enter a valid email address.
no: Vennligst angi en gyldig e-postadresse.

en: Please enter a valid email.
no: Vennligst oppgi en gyldig e-postadresse.

en: Please enter a valid phone number.
no: Vennligst oppgi et gyldig telefonnummer.

en: Please enter your name.
no: Vennligst skriv inn ditt navn.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
no: Vennligst registerer denne nettsiden med AWeber for å få din autorisasjonskode. <a%s>Register nå</a>

en: Please select a list before saving.
no: Vennligst velg en liste før du lagrer.

en: Please select an account before saving.
no: Vennligst velg en konto før du lagrer.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
no: Vennligst velg enten et bakgrunnsoppsett eller et innholdsoppsett før du sender inn.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
no: Vennligst abonner for å aktivere automatiske oppdateringer for denne utvidelsen.

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
no: Vennligst skriv "avinstaller" i boksen under for å bekrefte at du virkelig ønsker å avinstallere sidebyggeren og all dens data.

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
no: Oppgrader

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
no: Slett

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
no: Alle

en: Plus sign
no: Plusstegn

en: Popularity
no: Popularitet

en: Portrait
no: Portrett

en: Position
no: Posisjon

en: Position will tell the image where it should sit in the background.
no: Posisjon forteller hvordan bildet blir vist i forhold til bakgrunnen.

en: Post Hover Transition
no: Innlegg "hover"-overgang

en: Post Icon
no: Innlegg symbol

en: Post Icon Color
no: Innlegg symbolfarge

en: Post Icon Position
no: Innlegg symbolposisjon

en: Post Icon Size
no: Innlegg symbolstørrelse

en: Post Info
no: Innlegg informasjon

en: Post Max Width
no: Innlegg maks brede

en: Post Spacing
no: Innlegg mellomrom

en: Post Type
no: Innleggstype

en: Post Types
no: Innleggstyper

en: Post Width
no: Innleggsbredde

en: Posts
no: Innlegg

en: Posts Carousel
no: Innleggskarusell

en: Posts Per Page
no: Innlegg per side

en: Posts Slider
no: Innleggsrullelinje

en: Premium Features
no: Premium funksjoner

en: Price
no: Pris

en: Price Box
no: Prisboks

en: Price Size
no: Prisstørrelse

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
no: Funksjoner [Prisfuksjoner vist i prisboksen]

en: Pricing Box
no: Prisboks

en: Pricing Boxes
no: Prisbokser

en: Pricing Table
no: Pristabell

en: Product Category
no: Produktkategori

en: Product ID
no: Produkt ID

en: Product IDs
no: Produkt ID-er

en: Product Page
no: Produktside

en: Products IDs
no: Produkter ID-er

en: Products Source
no: Produkter kilde

en: Publish Changes
no: Publiser endringer

en: Publish Your Changes
no: Publiser endringene dine

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
no: Hent bilder fra WordPress mediebiblioteket eller et galleri på SmugMug siden din ved å sette inn RSS-feed URLen fra SmugMug. RSS-feed URLen kan nås ved å bruke "get a link"-funksjonen i SmugMug galleriet.

en: Random
no: Tilfeldig

en: Random Bars
no: Tilfeldige søyler

en: Random Boxes
no: Tilfeldige esker

en: Randomize Photos
no: Tilfeldige bilder

en: Rating
no: Vurdering

en: Read More
no: Les mer

en: Ready to find out more?
no: Klar til å finne ut mer?

en: Recent Products
no: Nylige produkter

en: Redirect
no: Omdiriger

en: Regular
no: Normal

en: Remove
no: Fjern

en: Remove Account
no: Fjern konto

en: Render a Countdown module.
no: Gjengi en nedtellingsmodul.

en: Render a WordPress audio shortcode.
no: Gjengi en WordPress lyd-hurtigkode.

en: Render a WordPress or embedable video.
no: Gjengi en WordPress eller innebyggbar video.

en: Renders a WordPress menu.
no: Gjengir en WordPress-meny.

en: Renders an animated number counter.
no: Gjengir en animert tallteller.

en: Repeat
no: Gjenta

en: Repeat applies to how the image should display in the background. Choosing none will display the image as uploaded. Tile will repeat the image as many times as needed to fill the background horizontally and vertically. You can also specify the image to only repeat horizontally or vertically.
no: Gjenta bestemmer hvordan bildet skal vises i bakgrunnen. Hvis du velger ingen vises bildet som lastet. Fliser gjentar bildet så mange ganger som nødvendig for å fylle bakgrunnen horisontalt og vertikalt. Du kan også angi at bildet bare skal gjentas vannrett eller loddrett.

en: Replace
no: Erstatt

en: Replace Existing Layout
no: Erstatt eksisterende oppsett

en: Replace Video
no: Erstatt video

en: Reset Column Widths
no: Tilbakestill kolonnebredde

en: Responsive Layout
no: Responsiv oppsett

en: Right
no: Høyre

en: Right Bottom
no: Høyre bunn

en: Right Center
no: Høyre senter

en: Right Margin
no: Høyremarg

en: Right Sidebar
no: Høyre sidesøyle

en: Right Top
no: Høyre topp

en: Right Width
no: Høyre bredde

en: Right of Heading
no: Høyre for overskrift

en: Right of Text and Heading
no: Høyre for tekst og overskrift

en: Round Corners
no: Avrundede hjørner

en: Rounded
no: Avrundet

en: Row
no: Rad

en: Row Layouts
no: Radoppsett

en: Row Saved!
no: Rad er lagret!

en: Row Settings
no: Radinnstillinger

en: Row/Module: %s
no: Rad/Modul: %s

en: Rows
no: Rader

en: Sale Products
no: Salgsprodukter

en: Same Window
no: Samme vindu

en: Save
no: Lagre

en: Save As...
no: Lagre som...

en: Save Branding
no: Lagre branding

en: Save Core Template
no: Lagre kjernemal

en: Save Editing Settings
no: Lagre redigeringsinnstillinger

en: Save Icon Settings
no: Lagre symbolinnstillinger

en: Save License Key
no: Lagre lisensnøkkel

en: Save Module Settings
no: Lagre modulinnstillinger

en: Save Post Types
no: Lagre innleggstyper

en: Save Template
no: Lagre mal

en: Save Template Settings
no: Lagre malinnstillinger

en: Save the current layout as a template that can be reused under <strong>Templates &rarr; Your Templates</strong>.
no: Lagre gjeldende layout som en mal som kan brukes om igjen under <strong>Maler og &rarr; Dine Maler</strong>.

en: Saved Modules
no: Lagrede moduler

en: Saved Rows
no: Lagrede rader

en: Scale
no: Skaler

en: Scale Down
no: Skaler ned

en: Scale Up
no: Skaler opp

en: Scale applies to how the image should display in the background. You can select either fill or fit to the background.
no: Skaler bestenner hvordan bildet vises i bakgrunnen. Du kan enten velge fylle eller tilpass bakgrunnen.

en: Scroll
no: Rull

en: Second
no: Sekund

en: Seconds
no: Sekunder

en: Select
no: Velg

en: Select Audio
no: Velg lyd

en: Select File
no: Velg fil

en: Select Icon
no: Velg symbol

en: Select Photo
no: Velg bilde

en: Select Photos
no: Velg bilder

en: Select Video
no: Velg video

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
no: Velg en WordPress-meny som du lagde i kontrollpanelet under Utseende > Menyer.

en: Select a city
no: Velg en by

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
no: Skjema

[ctx: Select option for showing all icon libraries.]
en: All Libraries
no: Alle biblioteker

en: Select the post types you would like the builder to work with.
no: Velg posttypene du ønsker at byggeren skal fungere med.

en: Selected Templates
no: Valgte maler

en: Send To Email
no: Send til e-post

en: Separator
no: Seperator

en: Separator Color
no: Separator farge

en: Separator Opacity
no: Skilletegn dekkevne

en: Separator Size
no: Separator størrelse

en: Separator Type
no: Seperatortype

en: Service
no: Tjeneste

en: Set the <a%s>capability</a> required for users to access advanced builder editing such as adding, deleting or moving modules.
no: Still inn <a%s>evne</a> som kreves for at brukere skal få tilgang til avanserte byggerredigering som å legge til, slette eller flytte moduler.

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
no: Ved å sette denne til "ja" vil alle kolonnene i denne gruppen få samme høyde, uansett hvor mye innhold som er i hver av dem.

en: Settings
no: Innstillinger

en: Settings updated!
no: Innstillinger er oppdatert!

en: Show
no: Vis

en: Show Arrows
no: Vis piler

en: Show Artist Name
no: Vis artistnavn

en: Show Caption
no: Vis bildetekst

en: Show Captions
no: Vis bildetekst

en: Show Dots
no: Vis prikker

en: Show Facebook
no: Vis Facebook

en: Show Featured Image?
no: Vis framhevet bilde?

en: Show Google+
no: Vis Google+

en: Show Message
no: Vis melding

en: Show Play/Pause
no: Vis spill/pause

en: Show Playlist
no: Vis spilleliste

en: Show Separators
no: Vis skilletegn

en: Show Thumbnail
no: Vis miniatyrbilde

en: Show Time Separators
no: Vis tidsskilletegn

en: Show Track Numbers
no: Vis spornummer

en: Show Twitter
no: Vis Twitter

en: Show saved row and module categories as sections in the page builder sidebar. A new section will be created for category.
no: Vis lagret rad- og modul-kategorier som seksjoner i sidebyggeren sin sidestolpe. En ny seksjon vil bli opprettet for kategorien.

en: Sidebar
no: Sidestolpe

en: Single Product
no: Enkeltprodukt

en: Size
no: Størrelse

en: Skin Color
no: Temafarge

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
no: Hopp over så mange innlegg som samsvarer med de angitte kriteriene.

en: Slide
no: Lysbilde

en: Slide Down
no: Rull ned

en: Slide Horizontal
no: Skli horisontalt

en: Slide Label
no: Lysbildeetikett

en: Slide Settings
no: Lysbildeinstillinger

en: Slide Up
no: Rull opp

en: Slide Vertical
no: Skli vertikalt

en: Slider
no: Rullelinje

en: Slider Controls
no: Rullelinjekontroller

en: Slider Settings
no: Rullelinjeinstillinger

en: Slides
no: Lysbilder

en: Slideshow
no: Lysbildevisning

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
no: Ingen

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
no: Ingen

en: Slow
no: Langsom

en: Small Device Breakpoint
no: Små enhetsstoppunkt

en: Small Device Width
no: Liten enhetsbredde

en: Small Devices Only
no: Kun små enheter

en: Social
no: Sosial

en: Social Button
no: Sosial-knapp

en: Social Buttons
no: Sosiale knapper

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
no: Noe gikk galt. Vennligst sjekk dine oppføringer og prøv igjen.

en: Sort By
no: Sorter etter

en: Sort Direction
no: Sorteringsretning

[ctx: Sort by.]
en: Default
no: Standard

en: Source
no: Kilde

en: Spacing
no: Mellomrom

en: Speed
no: Hastighet

[ctx: Speed.]
en: Medium
no: Middels

en: Square
no: Kvadrat

en: Stacked
no: Stablet

en: Stacking Order
no: Stablingsrekkefølge

en: Start typing...
no: Begynn å skriv...

en: Straight
no: Rett

en: Structure
no: Struktur

en: Style
no: Stil

en: Subject
no: Emne

en: Subject Field
no: Emnefelt

en: Submenu Background Color
no: Undermeny bakgrunnsfarge

en: Submenu Background Opacity
no: Undermeny bakgrunnsdekkevne

en: Submenu Drop Shadow
no: Undermeny slagskygge

en: Submenu Icon
no: Undermenysymbol

en: Submenu Icon click
no: Undermenysymbol klikk

en: Submit for Review
no: Send inn for gjennomgang

en: Subscribe Form
no: Abonneringsskjema

en: Subscribe Form Signup
no: Abonneringsskjema registrering

en: Subscribe Now
no: Abonner nå

en: Subscribe!
no: Abonner!

en: Success
no: Suksess

en: Success Action
no: Suksess handling

en: Success URL
no: Suksess URL

en: Tabs
no: Faner

en: Take a Tour
no: Ta en omvisning

en: Target URL
no: Mål URL

en: Template Exporter
no: Maleksporter

en: Template Saved!
no: Mal lagret!

en: Template Settings
no: Malinnstillinger

[ctx: Template edit form field label. Template name.]
en: Name
no: Navn

[ctx: Template name.]
en: Blank
no: Tom

[ctx: Template name.]
en: Name
no: Navn

en: Templates
no: Maler

[ctx: Templates category label.]
en: Company Info
no: Bedriftsinfo

en: Testimonial
no: Attest

en: Testimonials
no: Attester

en: Text
no: Tekst

en: Text &amp; Photo
no: Tekst &amp; bilde

en: Text &amp; Video
no: Tekst &amp; video

en: Text After Number
no: Tekst etter nummer

en: Text Background Color
no: Tekst bakgrunnsfarge

en: Text Background Gradient
no: Tekst bakgrunns-fargeovergang

en: Text Background Height
no: Tekst bakgrunnshøyde

en: Text Background Opacity
no: Tekst bakgrunnsopasitet

en: Text Before Number
no: Tekst før nummer

en: Text Color
no: Tekstfarge

en: Text Colors
no: Tekst farge

en: Text Editor
no: Tekstbehandler

en: Text Hover Color
no: Tekst "hover"-farge

en: Text Padding
no: Tekstutfylling

en: Text Position
no: Tekst posisjon

en: Text Shadow
no: Tekst skygge

en: Text Size
no: Tekst størrelse

en: Text Width
no: Tekstbredde

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
no: Tekst vises over nummeret. La den være tom for ingen.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
no: Tekst vises etter nummeret. La den være tom for ingen.

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
no: Takk for at du abonnerer! Vennligst sjekk din e-post for videre instruksjoner.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
no: Takk for meldingen din! Vi vil kontakte deg snart.

en: The <strong>Page Builder</strong> plugin requires WordPress version 3.5 or greater. Please update WordPress before activating the plugin.
no: <strong>Page Builder</strong> utvidelsen krever WordPress version 3.5 eller nyere. Vennligst oppdater WordPress før du aktiverer utvidelsen.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
no: Beaver Builder Booster utvidelsen er ikke kompatibel med din vert.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
no: ID-en til listen du ønsker at brukere skal abonnere på. Du finner IDen til en liste under "View all lists" i seksjonen som heter ID.

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
no: Mål URL-feltet korrelerer til den siden du vil at dine sosiale ikoner skal samhandle med. For eksempel, hvis du viser Facebook, vil brukeren "like" det du putter i dette feltet.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
no: "Verktøy"-knappen lar deg lagre maler, duplisere et oppsett, redigere innstillingene for et oppsett eller endre de globale innstillingene.

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
no: URLen der din Sendy applikasjon er installert (f.eks. http://mywebsite.com/sendy).

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
no: Justeringen vil gjelde for alle elementene i "callout"-en.

en: The amount of time in seconds before this animation starts.
no: Tid i sekunder før denne animasjonen starter.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
no: Nettleserbredden der oppsettet vil justere for mellomstore enheter som nettbrett.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
no: Nettleserbredden der oppsettet vil justere for små enheter som telefoner.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
no: Byggeren sletter ikke innleggsmeta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> og <code>_fl_builder_enabled</code> i tilfellet du ønsker å reinstallere senere. Hvis du gjør det, vil byggeren gjenoppbygge alle sine data ved hjelp av disse metaverdiene.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
no: Bildeteksten hentes fra det du skriver i bildetekstområdet for hvert bilde i mediebiblioteket. Bildeteksten hentes også direkte fra SmugMug dersom du har bildetekster i ditt galleri.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
no: Fargen gjelder overlegget bak teksten over den valgte bakgrunnen.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
no: E-post adressen som er knyttet til din Mad Mimi konto.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
no: Den raskeste måten for å finne et svar på et spørsmål er å se om noen allerede har svart på det!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %s is currently active for this %s.
no: %s er i øyeblikket aktiv for denne %s.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
no: Verten du valgte da du registrerte din konto. Sjekk din velkomsts e-post dersom du glemte den. Vennligst skriv inn uten det innledende http:// (for eksempel demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
no: Verten du valgte da du registrerte din konto. Sjekk din velkomsts e-post dersom du glemte den. Vennligst skriv inn uten det innledende http:// (for eksempel: demo.campayn.com).

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
no: Lenken gjelder hele modulen. Hvis du velger en "call to action"-type nedenfor, vil denne koblingen også brukes for teksten eller knappen.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
no: Lenken gjelder hele lysbildet. Hvis du velger en "call to action"-type nedenfor, vil koblingen også brukes for teksten eller knappen.

en: The max width that the content area will be within your slides.
no: Maks bredde som innholdsområdet vil være innenfor lysbildene.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
no: Posisjonen vil flytte det valgte innholdsoppsettet til venstre, høyre eller midten av miniatyrbildet til lysbildet.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
no: Posisjonen vil flytte det valgte innholdsoppsettet til venstre, høyre eller bunnen over bakgrunnen av lysbildet.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
no: Posisjonen vil flytte det valgte innholdsoppsettet til venstre, høyre eller midten over bakgrunnen til lysbildet.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
no: Innstillingene du redigerer vil ikke bli lagret hvis du navigerer bort fra denne siden.

en: The total number of units for this counter. For example, if the Number is set to 250 and the Total is set to 500, the counter will animate to 50%.
no: Det totale antall enheter for denne telleren. For eksempel, hvis nummeret er satt til 250 og total er satt til 500, vil telleren animere til 50%.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
no: Hvilken type kantlinje du ønsker å bruke. Doble kantlinjer må ha en høyde på minst 3px for å kunne gjengis riktig.

en: The type of border to use. Double borders must have a width of at least 3px to render properly.
no: Hvilken type kantlinje du ønsker å bruke. Doble kantlinjer må ha en bredde på minst 3px for å kunne gjengis riktig.

en: The width of this column on medium devices such as tablets.
no: Bredden på denne kolonnen på mellomstore enheter som nettbrett.

en: The width of this column on small devices such as phones.
no: Bredden på denne kolonnen på små enheter som telefoner.

en: Theme Screenshot URL
no: Tema skjermbilde-URL

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
no: Det oppstod en feil ved henting av dine lister. Vennligst kontroller dine API fullmakter.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å kontakte AWeber. Vennligst prøv igjen.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
no: Det oppstod en feil da du forøkte å koble til Infusionsoft. %s

en: There was an error connecting to SendinBlue. Please try again.
no: Det oppstod en feil da du forøkte å koble til SendinBlue. Vennligst prøv igjen.

en: There was an error retrieveing your lists.
no: Det oppstod en feil ved innhenting av dine lister.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
no: Det oppstod en feil ved søking etter kontakt fra Deip. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på AWEber. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på AWeber. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på ActiveCampaign. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Campaign Monitor.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Campaign Monitor. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Campayn. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Campayn. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Constant Contact. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Constant Contact. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to ConvertKit.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på ConvertKit.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på ConvertKit. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Drip. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Drip. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på GetResponse. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på GetResponse. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Hatchbuck.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Hatchbuck. API-nøkkelen er ugyldig.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Hatchbuck. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Infusionsoft. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Infusionsoft. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Mad Mimi. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på MailChimp. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på MailChimp. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Mailrelay. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Mailrelay. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. Please try again.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på SendinBlue. Vennligst prøv igjen.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på SendinBlue. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Sendy. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Sendy. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to iContact. %s
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på iContact. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på iContact. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere. Mailpoet er ikke installert.

en: There was an error subscribing. Please try again.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere. Vennligst prøv igjen.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
no: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
no: Feil: Manglende tjenestetype.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
no: Dette gjør at du kan legge til innhold over eller i tillegg til bakgrunnsutvalget ovenfor. Plasseringen av innholdsoppsettet kan velges i stilfanen.

en: This applies to all sites on the network.
no: Dette gjelder alle sidene på nettverket.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
no: Dette ser ikke ut til å være en WXR fil, WXR versjonsnummer er ugyldig eller mangler.

en: This field is required.
no: Dette feltet er obligatorisk.

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
no: Dette gjelder kun for denne siden: Vennligst besøk Network Admin Settings for å tømmer bufferen for alle sidene i nettverket.

en: This setting is for the entire background of your slide.
no: Denne innstillingen er for hele bakgrunnen på lysbildet.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
no: Denne innstillingen er minimumshøyden av innholdsrullelinjen. Innholdet vil automatisk utvide høyden.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
no: Denne innstillingen er minimumshøyden av innleggsrullelinjen. Innholdet vil utvide høyden automatisk.

en: This version of the <strong>Page Builder</strong> plugin is not compatible with WordPress Multisite. <a%s>Please upgrade</a> to the Multisite version of this plugin.
no: Denne versjonen av <strong>Page Builder</strong> utvidelsen er ikke kompatibel med WordPress Multisite. <a%s>Vennligst oppgrader</a> til Mulitsiteversjonen av denne utvidelsen.

en: Thumbnail
no: Miniatyrbilde

en: Thumbs
no: Miniatyrer

en: Thumbs Button
no: Miniatyrer-knapp

en: Thumbs Size
no: Miniatyrstørrelse

en: Time
no: Tid

en: Time Zone
no: Tidssone

en: Title
no: Tittel

en: Title Size
no: Tittelstørrelse

en: Tools
no: Verktøy

en: Top
no: Topp

en: Top Margin
no: Toppmarg

en: Top Rated Products
no: Høyest vurderte produkter

en: Top Width
no: Topp bredde

en: Transition
no: Overgang

en: Transition Speed
no: Overgangshastighet

[ctx: Transition type.]
en: Slide
no: Lysbilde

en: Transparent
no: Gjennomsiktig

en: Twitter Button
no: Twitter-knapp

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
no: OPPDATERINGER IKKE TILGJENGELIG! Vennligst abonner eller skriv inn din lisensnøkkel under for å aktivere automatiske oppdateringer.

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
no: Kan ikke koble til Mad Mimi. Vennligst kontroller påloggingsinformasjonen.

en: Uninstall
no: Avinstaller

en: Update Template
no: Oppdater mal

en: Updates &amp; Support Subscription
no: Oppdateringer &amp; støtte abonnement

en: Upgrade
no: Oppgrader

en: Upgrade Today <i class="fa fa-external-link-square"></i>
no: Oppgrader i dag <i class="fa fa-external-link-square"></i>

en: Upload Icon Set
no: Last opp symbolsett

en: Upload a photo or display one from the media library.
no: Last opp et bilde eller vis et fra mediebiblioteket.

en: Uppercase
no: Stor bokstav

en: Use Icon for Posts
no: Bruk symbol for innlegg

en: Use Main Photo
no: Bruk hovedbilde

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
no: Bruk en enkel dra-og-slipp bygger for å redigere innholdet på denne siden.

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
no: Bruk "Legg til innhold"-knappen for å åpne innholdspanelet og legge til nye radoppsett, moduler eller widgets.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
no: Bruk "Maler"-knappen for å velge en ny mal eller legge en til ditt oppsett. Legge til vil sette inn en ny mal på slutten av det eksisterende innholdet på siden.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
no: Bruk handlingsknappene til å utføre handlinger som å flytte, redigere, duplisere eller slette rader, kolonner og moduler.

en: Use this setting to edit builder templates in the WordPress admin.
no: Bruk denne innstillingen for å redigere byggermaler i WordPress kontrollpanel.

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
no: Bruk denne innstillingen til å aktivere eller deaktivere maler i byggergrensesnittet.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
no: Bruk denne for å normalisere høyden til dine bokser når de har ulikt antall funksjoner.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
no: Brukes til å identifisere denne forbindelsen i kontolisten og kan være hva du ønsker.

en: User Capability
no: Brukerevne

en: Username
no: Brukernavn

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
no: sekunder

en: Vertical
no: Vertikal

en: Vertical Padding
no: Vertikal utfylling

en: Vertical Spacing
no: Vertikal avstand

en: Video Embed Code
no: Video innebyggskoden

en: Video Type
no: Videotype

en: View the Knowledge Base
no: Vis kunnskapsbasen

en: Visibility
no: Synlighet

en: Visit Account
no: Besøk konto

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
no: ADVARSEL! Du er i ferd med å slette en global mal som kan være knyttet til andre sider. Vil du virkelig slette denne malen og frakoble den?

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
no: Advarsel! Ved å endre malen vil du erstatte ditt eksisterende oppsett. Vil du virkelig gjøre dette?

en: Watch the Video
no: Se videoen

en: We take pride in offering outstanding support.
no: Vi er stolte av å tilby enestående brukerstøtte.

en: Welcome
no: Velkommen

en: Welcome to Beaver Builder!
no: Velkommen til Beaver Builder!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
no: Velkommen! Det ser ut som dette kan være første gangen du bruker byggeren. Har du lyst til å ta en omvisning?

en: What would you like to do?
no: Hva ønsker du å gjøre?

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
no: Når automatisk avstand er aktivert, vil byggeren automatisk justere margene og utfyllingen i ditt oppsett når stoppunktet for små enheter er nådd. De fleste brukerne vil ønske å ha denne aktivert.

en: Where to display the number in relation to the bar.
no: Hvor nummeret skal vises i forhold til søylen.

en: Wide
no: Bred

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
no: Bred er for 1 kolonne rader, kompakt er for fler-kolonne rader.

en: Width
no: Bredde

[ctx: Width.]
en: Auto
no: Automatisk

en: WordPress Widgets
no: WordPress widgeter

en: Year
no: År

en: Yes
no: Ja

en: Yes Please!
no: Ja takk!

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
no: Du kan velge et annet bilde som lysbildet endres til på mobile enheter eller ingen bilder hvis ønskelig.

en: You haven't saved any templates yet! To do so, create a layout and save it as a template under <strong>Tools &rarr; Save Template</strong>.
no: Du har ikke lagret noen maler enda! For å gjøre dette, kan du lage et oppsett og lagre det som en mal under <strong>Verktøy &rarr; Lagre mal</strong>.

en: You must <a%s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%s>the iContact docs</a> for complete instructions.
no: Du må <a%s>lage en app</a> i iContact for å fremskaffe en app ID og passord. Vennligst se<a%s>iContact dokumentasjonen</a> for fullstendige instruksjoner.

en: You must register a <a%s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%s>Getting an API key</a> for complete instructions.
no: Du må registrere en <a%s>Utviklerkonto</a> med Constant Contact for å få tak i en API-nøkkel og tilgangstoken. Vennligst se <a%s>Få tak i en API-nøkkel</a> for fullstendige instruksjoner.

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
no: Du finner din API-nøkkel i din Drip konto under Settings > My User Settings. Eller, du kan klikke på denne <a%s>direktelenken</a>.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
no: Du finner din API-nøkkel i din Campaign Monitor konto under Account Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
no: Du finner din API-nøkkel i din Campayn konto under Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
no: Du finner din API-nøkkel i din Convertkit konto under Account > Account Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your GetResponse account under My Account > GetResponse API.
no: Du finner din API-nøkkel i din GetResponse konto under My Account > GetResponse API.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
no: Du finner din API-nøkkel i din Hatchbuck konto under Account > Account Settings > Web API.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
no: Du finner din API-nøkkel i din Infusionsoft konto under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
no: Du finner din API-nøkkel i din Mad Mimi konto under Account > Settings &amp; Billing > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
no: Du finner din API-nøkkel i din MailChimp konto under Account > Extras > API Keys.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
no: Du finner din API-nøkkel i din Mailrelay konto under Menu > Settings > API access.

en: Your Access Key can be found in your SendinBlue account under API & Integration > Manager Your Keys > Version 2.0 > Access Key.
no: Du finner din tilgangsnøkkel i din SendinBlue konto under API & Integration > Manager Your Keys > Version 2.0 > Access Key.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
no: Du finner din Konto ID i din Drip konto under Settings > Site Setup.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
no: Du finner din App ID i din kontos URL. For eksempel, hvis URL for din konto er myaccount.infusionsoft.com, ville din App ID vært <strong>myaccount</strong>.

en: Your Constant Contact API key.
no: Din Constant Contact API-nøkkel.

en: Your Constant Contact access token.
no: Din Constant Contact tilgangstoken.

en: Your Message
no: Din melding

en: Your Templates
no: Dine maler

en: Your email
no: Din e-post

en: Your iContact app ID.
no: Din iContact app ID.

en: Your iContact app password.
no: Ditt iContact app passord.

en: Your iContact username.
no: Ditt iContact brukernavn.

en: Your message
no: Din melding

en: Your name
no: Ditt navn

en: Your phone
no: Din telefon

en: example@mail.com
no: eksempel@post.no

en: http://www.example.com
no: http://www.eksempel.no

en: http://www.example.com/my-photo.jpg
no: http://www.eksempel.no/mitt-bilde.jpg

en: per Year
no: per år

en: second(s)
no: sekund(er)
