BB-Plugin - en to tr translation catalogue (701 entries)

en: "{message}" on line {line} of {file}.
tr: {file} öğesinin {line} satırındaki "{message}"

en: % Comments
tr: % Yorumlar

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
tr: %s önayarlara eklendi!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
tr: %s zaten ön ayar olarak kaydedilmiş.

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
tr: %s Ayarları

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
tr: %s Modunu Başlat

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %s layout. Do you want to continue?
tr: Metin Düzenleyici moduna geçiş yaparsanız, %s sayfa düzeniniz tekrar etkinleştirilene kadar devre dışı kalır. Metin Düzenleyici modundayken gerçekleştirilen düzenlemeler, %s sayfa düzeninize aktarılmaz. Devam etmek istiyor musunuz?

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
tr: %s kopyası

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
tr: %s.php dosya adına sahip bir modül zaten var! Beaver Builder ile uyumluluk için lütfen modül dosya adlarınıza ad alanı ayırın.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
tr: %s, artık mevcut değil.

en: 0 Comments
tr: 0 Yorum

en: 1 Audio File Selected | %d Audio Files Selected
tr[0]: 1 Ses Dosyası Seçildi
tr[1]: %d Ses Dosyası Seçildi

en: 1 Column
tr: 1 Sütun

en: 1 Comment
tr: 1 Yorum

en: 1 Photo Selected | %d Photos Selected
tr[0]: 1 Fotoğraf Seçildi
tr[1]: %d Fotoğraf Seçildi

en: 2 Columns
tr: 2 Sütun

en: 3 Columns
tr: 3 Sütun

en: 4 Columns
tr: 4 Sütun

en: 5 Columns
tr: 5 Sütun

en: 6 Columns
tr: 6 Sütun

en: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-facebook" target="_blank">Join the Beaver Builder's Group on Facebook</a>
tr: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-facebook" target="_blank">Facebook'ta Beaver Builder Grubuna Katılın</a>

en: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-slack" target="_blank">Join the Beaver Builder's Group on Slack</a>
tr: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-slack" target="_blank">Slack'te Beaver Builder Grubuna Katılın</a>

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
tr: <strong>Not</strong>: Bu ayarlar, tüm gönderiler ve sayfalar için geçerlidir.

en: <strong>UPDATE UNAVAILABLE!</strong>
tr: <strong>GÜNCELLEME MEVCUT DEĞİL!</strong>

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
tr: Yeni bir sayfa düzeni oluşturduğunuz her zaman dinamik olarak bir CSS ve JavaScript dosyası oluşturulur ve önbelleklenir. Sitenizi başka bir sunucuya taşıdığınızda ya da en son sürüm için güncelleme yaptığınızda önbelleğin bazen yenilenmesi gerekir. Herhangi bir sorunla karşılaşıyorsanız, lütfen aşağıdaki düğmeyi tıklayarak önbelleği temizlemeyi deneyin.

en: A WYSIWYG text editor.
tr: WYSIWYG metin düzenleyici.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
tr: Bu sütunun HTML'sine uygulanacak benzersiz bir sınıf. Bir harfle başlamalıdır ve sadece kısa çizgi, alt çizgi, sayı veya rakam içermelidir. Boşluklarla ayrılmış birden fazla sınıf.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
tr: Bu modülün HTML'sine uygulanacak benzersiz bir sınıf. Bir harfle başlamalıdır ve sadece kısa çizgi, alt çizgi, sayı veya rakam içermelidir. Boşluklarla ayrılmış birden fazla sınıf.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
tr: Bu satırın HTML'sine uygulanacak benzersiz bir sınıf. Bir harfle başlamalıdır ve sadece kısa çizgi, alt çizgi, sayı veya rakam içermelidir. Boşluklarla ayrılmış birden fazla sınıf.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
tr: İstemci

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
tr: Grup

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
tr: Video yüklenemediğinde görüntülenecek olan fotoğraf.

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
tr: Etiketler

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
tr: Etiket

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
tr: Bu sütunun HTML'sine uygulanacak benzersiz bir kimlik. Bir harfle başlamalıdır ve sadece kısa çizgi, alt çizgi, sayı veya rakam içermelidir. Boşluk olmamalıdır.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
tr: Bu modülün HTML'sine uygulanacak benzersiz bir kimlik. Bir harfle başlamalıdır ve sadece kısa çizgi, alt çizgi, sayı veya rakam içermelidir. Boşluk olmamalıdır.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
tr: Bu satırın HTML'sine uygulanacak benzersiz bir kimlik. Bir harfle başlamalıdır ve sadece kısa çizgi, alt çizgi, sayı veya rakam içermelidir. Boşluk olmamalıdır.

en: A video from Youtube or Vimeo to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
tr: Bu satırın arkaplanı olarak kullanılmak üzere Youtube veya Vimeo'dan bir video. Çoğu modern internet tarayıcısı bu formatı destekliyor.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
tr: Bu satırın arka planı olarak kullanılmak üzere MP4 formatında bir video. Yeni tarayıcıların çoğu, bu formatı destekler.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
tr: MP4 formatında bir video. Yeni tarayıcıların çoğu, bu formatı destekler.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
tr: Bu satırın arkaplanı olarak kullanılmak üzere MP4 formatında bir video. Çoğu modern internet tarayıcısı bu formatı destekliyor.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
tr: Yedek olarak kullanılmak üzere WebM formatında bir video. Bu format, FireFox ve Opera sürücüleri desteklemek için gereklidir.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
tr: Bu satırın arka planı olarak kullanılmak üzere WebM formatında bir video. Bu format, FireFox ve Opera sürücüleri desteklemek için gereklidir.

en: API Key
tr: API Anahtarı

en: API Token
tr: API Simgesi

en: API URL
tr: API URL'si

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı

en: Access Token
tr: Erişim Jetonu

en: Account
tr: Hesap

en: Account ID
tr: Hesap Kimliği

en: Account Name
tr: Hesap Adı

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
tr: Hata: Aynı ada sahip bir hesap zaten var.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
tr: Hata: Eksik hizmet adı.

en: Active!
tr: Etkin!

en: Add Account...
tr: Hesap Ekle...

en: Add Audio Files
tr: Ses Dosyaları Ekleyin

en: Add Content
tr: İçerik Ekle

en: Add More Content
tr: Daha Fazla İçerik Ekleyin

en: Add Photos
tr: Fotoğraf Ekle

en: Add Rows
tr: Satır Ekleyin

en: Add a color preset first.
tr: Öncelikle bir renk önayarı seçin.

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
tr: Çok sütunlu satır ekleyin, boşlukları ayarların, arka plan ekleyin ve satır düzenlerini sayfanızı sürükleyip bırakarak daha fazlasını yapın.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
tr: Yeni satır düzenlerinize modülleri ya da pencere öğelerini sürükleyip bırakarak yeni içerik ekleyin ya da yeni satır düzeni oluşturun.

[ctx: Add predefined value.]
en: - Add predefined -
tr: - Önceden tanımlı öğe ekleyin -

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
tr: Ek modüller: İletişim Formu, Sekmeler, Kaydırıcı, Fiyat Tablosu, Harita, Blog Gönderileri, Abone Formu, Sosyal Ağ Simgeleri ve daha fazlası.

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Advanced Modules
tr: Gelişmiş Modüller

en: Alignment
tr: Hizalama

en: All Templates
tr: Tüm Şablonlar

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
tr: Tüm satırlar, varsayılan olarak bu genişliğe ayarlanacaktır. Bu ayarı geçersiz kılarak her bir satır için tam satır genişliğini belirleyebilirsiniz.

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
tr: Alanında uzman destek ekibimize ulaşmanızı sağlamakla sınırlı kalmayan Beaver Builder'ın premium sürümleri, zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ve web sitesi geliştirmeyi çok daha kolay kılan daha birçok özelliğe sahiptir.

en: Always
tr: Her Zaman

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
tr: Liste

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
tr: Liste

en: Animation
tr: Animasyon

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
tr: Yavaşça Belirme

[ctx: Animation style.]
en: None
tr: Yok

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
tr: Aşağı Kaydır

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
tr: Sola Kaydır

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
tr: Sağa Kaydır

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
tr: Yukarı Kaydır

en: App ID
tr: Uygulama Kimliği

en: App Password
tr: Uygulama Şifresi

en: Append New Layout
tr: Yeni Düzen Ekleyin

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
tr: Bu hesabı kaldırmak istediğinizden emin misiniz? Bununla bağlantılı diğer modüller de etkilenecek.

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

en: Ascending
tr: Artan

en: Attachment
tr: Ek

en: Attachment will specify how the image reacts when scrolling a page. When scrolling is selected, the image will scroll with page scrolling. This is the default setting. Fixed will allow the image to scroll within the background if fill is selected in the scale setting.
tr: Eklenti, sayfa kaydırıldığında görselin geçeceği durumu belirler. Kaydırma seçeneği belirlendiğinde sayfa kaydırıldığında görsel de kayar. Bu, varsayılan ayardır. Sabit seçeneği, ölçeklendirme ayarında doldurma seçeneği belirlendiğinde görselin arka planda kaymasını sağlar.

en: Audio
tr: Ses

en: Audio File Selected
tr: Ses Dosyası Seçildi

en: Audio Files Selected
tr: Ses Dosyası Seçildi

en: Audio Type
tr: Ses Türü

en: Author
tr: Yazar

en: Authorization Code
tr: Yetki Kodu

en: Authors
tr: Yazarlar

en: Auto Play
tr: Otomatik Oynatma

en: Background
tr: Arkaplan

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Background Overlay
tr: Arka Plan Katmanı

en: Background Parallax
tr: Arka Plan Iraklık Açısı

en: Background Photo
tr: Arka Plan Fotoğrafı

en: Background Slideshow
tr: Arka Plan Slayt Gösterisi

en: Background Video
tr: Arka Plan Videosu

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
tr: Yatay

[ctx: Background repeat.]
en: None
tr: Yok

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
tr: Döşeme

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
tr: Dikey

[ctx: Background scale.]
en: None
tr: Yok

[ctx: Background type.]
en: Color
tr: Renk

[ctx: Background type.]
en: None
tr: Yok

[ctx: Background type.]
en: Parallax
tr: Iraklık Açısı

[ctx: Background type.]
en: Photo
tr: Fotoğraf

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
tr: Slayt Gösterisi

en: Bars
tr: Barlar

en: Basic Modules
tr: Temel Modüller

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
tr: Güncellemelere ve yeni özelliklere erişim için lisans anahtarınızı eklediğinizden emin olun.

en: Beautiful pre-made layout templates.
tr: Güzel görünümlü hazır sayfa düzeni şablonları.

en: Beaver Builder 1.9 is out and it has some epic new features:
tr: Yeni Beaver Builder 1.8 sürümü, muhteşem özelliklerle karşınızda:

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
tr: Beaver Builder, şu JavaScript hatasını yakaladı. Beaver Builder beklendiği gibi çalışmıyorsa bunun nedeni, genellikle bu hatadır. Sorunun üçüncü taraf bir eklentiyle ilişkili olup olmadığını tespit edebilmemiz için lütfen tüm eklentileri kaldırarak yeniden etkinleştirin ve Beaver Builder'ı test edin.

en: Below Photo
tr: Fotoğrafın Altında

en: Blinds
tr: Panjurlar

en: Border
tr: Kenarlık

[ctx: Border type.]
en: Dashed
tr: Kesik

[ctx: Border type.]
en: Dotted
tr: Noktalı

[ctx: Border type.]
en: Double
tr: Çift

[ctx: Border type.]
en: None
tr: Yok

[ctx: Border type.]
en: Solid
tr: Düz

en: Bottom
tr: Aşağı

en: Bottom Width
tr: Alt Kenar Genişliği

en: Boxes
tr: Kutu

en: Boxes Grow
tr: Kutular Büyür

en: Build your own custom modules.
tr: Kendinize ait özelleştirilmiş modüller oluşturun.

en: Button
tr: Düğme

en: Button Colors
tr: Düğme Renkleri

en: Button Icon
tr: Düğme İkonu

en: Button Icon Position
tr: Düğme İkon Konumu

en: Button Link
tr: Düğme Bağlantısı

en: Button Structure
tr: Düğme Yapısı

en: Button Style
tr: Düğme Tasarımı

en: Button Text
tr: Düğme Metni

en: Button URL
tr: Düğme URL

en: Button Width
tr: Düğme Genişliği

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Buy Now <i class="fa fa-external-link-square"></i>
tr: Şimdi Satın Alın <i class="fa fa-external-link-square"></i>

en: CSS Class
tr: CSS Sınıfı

en: CSS Selector
tr: CSS Seçici

en: CSS Selectors
tr: CSS Seçiciler

en: Cache
tr: Önbellek

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Caption
tr: Resim Yazısı

en: Center
tr: Orta

en: Center Bottom
tr: Orta Alt

en: Center Top
tr: Orta Üst

en: Change Template
tr: Şablon Değiştir

en: Change Templates
tr: Şablonları Değiştirin

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
tr: Modülleri etkinleştirmek ya da devre dışı bırakmak için modüllere ait onay kutularını işaretleyin veya onay işaretini kaldırın.

en: Choose a Template
tr: Şablon Seçin

en: Choose whether to show or hide this column at different device sizes.
tr: Bu sütunun farklı cihaz boyutları söz konusu olduğunda gösterilip gösterilmeyeceğini belirleyin.

en: Choose whether to show or hide this module at different device sizes.
tr: Bu modülün farklı cihaz boyutları söz konusu olduğunda gösterilip gösterilmeyeceğini belirleyin.

en: Choose whether to show or hide this row at different device sizes.
tr: Bu satırın farklı cihaz boyutları söz konusu olduğunda gösterilip gösterilmeyeceğini belirleyin.

en: Choose...
tr: Seçim yapın...

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
tr: Hayır seçildiğinde, "Sayfa" gönderi türüne ait varsayılan tema başlığı gizlenir. Hayır seçimini yaptığınızda bunun işe yaraması için ayrıca bazı temel CSS girişlerini de yapmanız gerekir.

en: Circle
tr: Daire

en: Class
tr: Sınıf

en: Clear Cache
tr: Önbelleği Temizle

en: Click Here
tr: Buraya Tıklayınız

en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
tr: Kullanımı kolay bir sürükle-bırak oluşturucuyla bu %s öğesindeki içerikleri düzenlemek için burayı tıklayın.

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
tr: Aşağıdaki düğme tıklandığında sayfa oluşturucu kaldırılır ve bununla ilişkili tüm veriler silinir. Eğer verileri silmek istemiyorsanız, sayfa oluşturucuyu bunun yerine eklentiler sayfasından kaldırabilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz.

en: Color
tr: Renk

en: Color Picker
tr: Renk Seçici

en: Color Presets
tr: Renk Ön Ayarları

en: Colors
tr: Renkler

en: Column
tr: Sütun

en: Column Settings
tr: Sütun Ayarları

en: Column Width
tr: Sütun Genişliği

en: Come by and share a project, ask a question, or just say hi! For news about new features and updates, like our <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Page</a> or follow us <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">on Twitter</a>.
tr: Gelin; bize katılarak bir projenizi paylaşın, soru sorun ya da sadece bir 'merhaba' deyin! Yeni özellikler ve güncellemeler hakkındaki gelişmeler için <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Sayfamızı</a> beğenin ya da bizi <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">Twitter'da</a> takip edin.

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
tr: Premium özelliklerin sizin için daha başka neler neler yapabileceğini görmek için Beaver Giriş Sayfasını ziyaret edin.

en: Comment Count
tr: Yorum Sayısı

en: Connect
tr: Bağlan

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
tr: Hata: Eksik hizmet verileri.

en: Contact Support
tr: Destekle İrtibat Kurun

en: Contact Support URL
tr: URL Destekle İrtibat Kurun

[ctx: Contact form field label.]
en: Name
tr: İsim

en: Content Alignment
tr: İçerik Hizalama

en: Content Pages
tr: İçerik Sayfaları

en: Content Width
tr: İçerik Genişliği

en: Create Gallery
tr: Galeri Oluşturun

en: Crop
tr: Kırp

en: Custom
tr: Özel

en: Custom Medium Device Width
tr: Özelleştirilmiş Orta Boyutlu Cihaz Genişliği

en: Custom Small Device Width
tr: Özelleştirilmiş Küçük Cihaz Genişliği

en: Dark
tr: Koyu renkli

en: Date
tr: Tarih

en: Date Last Modified
tr: Son Değiştirme Tarihi

en: Deactivated!
tr: Devre dışı!

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default Page Heading
tr: Varsayılan Sayfa Başlığı

en: Default Row Content Width
tr: Varsayılan Satır İçerik Genişliği

en: Default Row Width
tr: Varsayılan Satır Genişliği

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
tr: Genel

en: Delay
tr: Gecikme

en: Delete Column
tr: Sütunu Sil

en: Descending
tr: Azalan

en: Discard Changes and Exit
tr: Değişiklikleri İptal Et ve Çık

en: Display
tr: Görünüm

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
tr: Mevcut temayla kayıtlı olan bir WordPress kenar çubuğunu gösterin.

en: Display a WordPress widget.
tr: WordPress pencere öğesi görüntüleyin.

en: Display raw HTML code.
tr: Ham HTML kodunu görüntüleyin.

en: Do you really want to delete this column?
tr: Bu sütunu silmek istediğinize emin misiniz?

en: Do you really want to delete this item?
tr: Bu öğeyi silmek istediğinize emin misiniz?

en: Do you really want to delete this module?
tr: Bu modülü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Do you really want to delete this row?
tr: Bu satırı silmek istediğinize emin misiniz?

en: Do you really want to delete this template?
tr: Bu şablonu silmek istediğinize emin misiniz?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
tr: Bu değişiklikleri iptal etmek istediğinize emin misiniz? Yayınlanmayan tüm değişiklikleriniz kaybolacak.

en: Done
tr: Bitti

en: Drop a row layout or module to get started!
tr: Başlamak için bir satır düzeni ya da modül ekleyin!

en: Duplicate
tr: Çoğalt

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
tr: Sayfa Düzenini Çoğalt

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
tr: HATA! Güncel sunucuya ulaşamıyoruz. Eğer bu problem devam ederse, lütfen web barındırıcınız (web host) ile irtibata geçin ve sitenizin updates.wpbeaverbuilder.com'a ulaşamadığını söyleyin.

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Column
tr: Sütunu Düzenle

en: Edit Content
tr: İçerikleri Düzenleyin

en: Edit Gallery
tr: Galeriyi Düzenleyin

en: Edit Playlist
tr: Çalma Listesini Düzenle

en: Editing
tr: Düzenleme

en: Editing Capability
tr: Düzenleme Özelliği

en: Editing Settings
tr: Düzenleme Ayarları

en: Email
tr: E-Posta

en: Email Address
tr: E-Posta Adresi

en: Enable Audio
tr: Sesi Aç

en: Enabled Modules
tr: Etkinleştirilen Modüller

en: Enter License Key
tr: Lisans Anahtarı Gir

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
tr: Varsayılan sayfa başlığını gizlemek için buna yönelik bir CSS seçici girin.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
tr: Oluşturucunun birlikte çalışmasını istediğiniz gönderi türlerinin bir listesini virgülle ayırarak girin.

en: Enter a list of %s. Only posts with these %s will be shown.
tr: Bir %s listesi girin. Sadece bu %s ile olan yazılar gösterilecek.

en: Enter a list of %s. Only these %s will be shown.
tr: Bir %s listesi girin. Sadece bu %s ile olanlar gösterilecek.

en: Enter a list of authors usernames. Only posts with these authors will be shown.
tr: Yazar kullanıcı adlarının virgülle ayrıldığı bir listesini girin. Sadece bu yazarların olduğu gönderiler görüntülenecek.

en: Enter a post title to search.
tr: Aramak için bir gönderi başlığı girin.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
tr: Uzaktan güncellemeleri ve desteği etkinleştirmek için <a%s>lisans anahtarınızı</a> girin.

en: Equalize Column Heights
tr: Sütun Yüksekliklerini Eşitle

en: Error! Could not unzip file.
tr: Hata! Sıkıştırılmış dosya açılamadı.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
tr: Hata! Lütfen geleceğe ait bir tarih girin.

en: Error! Please enter a valid day.
tr: Hata! Lütfen geçerli bir gün girin.

en: Error! Please enter a valid month.
tr: Hata! Lütfen geçerli bir ay girin.

en: Error! Please enter a valid year.
tr: Hata! Lütfen geçerli bir yıl girin.

en: Error! Please upload an icon set from either Icomoon or Fontello.
tr: Hata! Lütfen Icomoon ya da Fontello'dan bir simge seti yükleyin.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
tr: Hata! En az bir simge setini etkinleştirmiş olmanız gerekir.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
tr: Hata: Campayn'e bağlanılamadı. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
tr: Hata: Constant Contact'a bağlanılamadı. %s

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
tr: Hata: Mailrelay'e bağlanılamadı. %s

en: Error: Could not connect to SendinBlue. %s
tr: Hata: SendinBlue'ya bağlanılamadı. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
tr: Hata: Sendy'e bağlanılamadı. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
tr: Hata: iContact'a bağlanılamadı. %s

en: Error: Could not subscribe to SendinBlue. %s
tr: Hata: SendinBlue'ya abone olunamadı. %s

en: Error: Invalid API data.
tr: Hata: Geçersiz API verisi.

en: Error: Please check your API URL and API key.
tr: Hata: Lütfen API URL'nizi ve API anahtarınızı kontrol edin.

en: Error: Please check your API key.
tr: Hata: Lütfen API anahtarınızı kontrol edin.

en: Error: Please check your API key. %s
tr: Hata: Lütfen API anahtarınızı kontrol edin. %s

en: Error: Please check your API token. %s
tr: Hata: Lütfen API jetonunuzu kontrol edin. %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
tr: Hata: Lütfen Hesap Kimliğinizi kontrol edin. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
tr: Hata: Lütfen geçerli bir Yetkilendirme Kodu girin.

en: Error: You must provide a Host.
tr: Hata: Bir Bilgisayar Adı sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide a app ID.
tr: Hata: Bir uygulama kimliği sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide a app password.
tr: Hata: Bir uygulama şifresi sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide a list ID.
tr: Hata: Bir liste kimliği sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide a username.
tr: Hata: Bir kullanıcı adı sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide an API URL.
tr: Hata: Bir API URL'si sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide an API key.
tr: Hata: Bir API anahtarı sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide an API token.
tr: Hata: Bir API jetonu sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide an Access Key.
tr: Hata: Bir Erişim Anahtarı sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide an Account ID.
tr: Hata: Bir Hesap Kimliği sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
tr: Hata: Bir Yetkilendirme Kodu sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide an access token.
tr: Hata: Bir erişim jetonu sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide an app ID.
tr: Hata: Bir uygulama kimliği sağlamanız gereklidir.

en: Error: You must provide an email address.
tr: Hata: Bir e-posta adresi sağlamanız gerekir.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
tr: Hata: Sendy yükleme URL'nizi sağlamanız gereklidir.

en: Example: page, post, product
tr: Örnek: sayfa, gönderi, ürün

en: Expert support from our world-class support team.
tr: Birinci sınıf destek ekibimizin sunduğu uzman desteği.

en: Fade
tr: Azalt

en: Fallback Photo
tr: Yedek Fotoğraf

en: Fast
tr: Hızlı

en: Feed URL
tr: Akış URL'si

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
tr: %s Ekle

en: Fill
tr: Doldur

en: Filter
tr: Filtrele

[ctx: First and last name.]
en: Name
tr: İsim

en: Fit
tr: Sığdır

en: Fixed
tr: Sabit

en: For more time-saving features and access to our expert support team, <a href="%s" target="_blank">upgrade today</a>.
tr: Zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacak daha fazla özellik ve uzman destek ekibimize ulaşmak için <a href="%s" target="_blank">bugün yükseltme yapın</a>.

en: For multiple tags, separate with comma.
tr: Virgülle ayrılan birden fazla etiket için.

en: For that, check our <a href="%s" target="_blank">Knowledge Base</a>, <a href="%s" target="_blank">FAQ page</a>, or search our legacy <a href="%s" target="_blank">support forum.</a>
tr: Bunun için, bizim <a href="%s" target="_blank">Bilgi Merkezi</a>, <a href="%s" target="_blank">SSS sayfamız</a>ı kontrol edebilirsiniz. Veya  <a href="%s" target="_blank">destek forumu</a>'nda arama yapabilirsiniz

en: Found in your Sendy application under Settings.
tr: Ayarlar bölümünün altında Sendy uygulamanızda bulunur.

en: Full Height
tr: Tam Yükseklik

en: Full Size
tr: Tam Boyut

en: Full Width
tr: Tam Genişlik

en: Full height rows fill the height of the browser window.
tr: Tam yükseklikteki satırlar, tarayıcı penceresinin yüksekliğini dolduracak şekildedir.

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
tr: Tam genişlikteki içerikler, sayfada kenardan kenara yayılır. Sabit içerikler, Genel Ayarlarda belirlenen Maksimum Satır Genişliğinden daha büyük genişlikte değildir.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
tr: Tam genişlikteki satırlar, sayfada kenardan kenara yayılır. Sabit satırlar, Genel Ayarlarda belirlenen Maksimum Satır Genişliğinden daha büyük genişlikte değildir.

en: General
tr: Genel

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
tr: Otomatik Aralamayı Etkinleştir

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
tr: Etkin

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
tr: Göster

en: Get Help
tr: Yardım lazım mı?

en: Get More Features
tr: Daha Fazla Özellik Edinin

en: Get Started
tr: Başlayın

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
tr: Özelleştirilecek bir sayfa düzeni şablonu seçerek başlayın ya da boş bir sayfa düzeni şablonu seçerek sayfanızı sıfırdan oluşturun.

en: Getting Started - Building your first page.
tr: İlk ez sayfanızı oluştururken Başlangıç Adımları.

en: Getting Started Video
tr: Hızlı Başlangıç Videosu

en: Global Settings
tr: Genel Ayarlar

en: Heading Color
tr: Başlık Rengi

en: Height
tr: Yükseklik

en: Helpful Tools
tr: Yardımcı Araçlar

en: Host
tr: Ana Bilgisayar

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
tr: Kaydır

en: Icons
tr: Simgeler

en: If you can't find an answer, consider upgrading to a premium version of Beaver Builder. Our expert support team is waiting to answer your questions and help you build your website. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
tr: Yanıt bulamazsanız, Beaver Builder'ın premium sürümüne yükseltme yapmayı düşünebilirsiniz. Uzman destek ekibimiz, sorularınızı yanıtlamaya ve web sitenizi oluşturmada size yardımcı olmaya hazırdır. <a href="%s" target="_blank">Ayrıntılı Bilgi Edinin</a>.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
tr: Eğer sorunuza cevap bulamadysanız: <a href="%s" target="_blank">Sorunuzu bize mesaj olarak gönderebilirsiniz.</a>

[ctx: Image size.]
en: Full Size
tr: Tam Boyut

[ctx: Image size.]
en: Large
tr: Büyük

[ctx: Image size.]
en: Medium
tr: Orta

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
tr: Küçük Resim

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
tr: <strong>Gönderileri, sayfaları, yorumları, özel alanları, kategorileri ve etiketleri</strong> bir WordPress dışa aktarma dosyasından içe aktarın.

en: Insert
tr: Ekle

en: Installation URL
tr: Yükleme URL'si

en: Join the Community
tr: Aramıza Katılın

en: Landing Pages
tr: Açılış Sayfaları

en: Landscape
tr: Tabiat

en: Large
tr: Büyük

en: Large &amp; Medium Devices Only
tr: Sadece Büyük &amp; Orta Boyutlu Cihazlar

en: Large Devices Only
tr: Sadece Büyük Cihazlar

en: Launch Page Builder
tr: Sayfa Oluşturucuyu Başlat

en: Layout CSS / Javascript
tr: Sayfa Düzeni CSS / Javascript

en: Layout Preview
tr: Yerleşim Önizleme

en: Layout Templates
tr: Sayfa Düzeni Şablonları

en: Learn More
tr: Daha Fazla Bilgi

en: Left
tr: Solda

en: Left &amp; Right Sidebar
tr: Sol &amp; Sağ Kenar Çubuğu

en: Left Bottom
tr: Sol Alt

en: Left Center
tr: Sol Orta

en: Left Sidebar
tr: Sol Kenar Çubuğu

en: Left Top
tr: Sol Üst

en: Left Width
tr: Sol Kenar Genişliği

en: Let's Get Building!
tr: Haydi, Sayfa Oluşturma Zamanı!

en: License
tr: Lisans

en: License key saved!
tr: Lisans anahtarı kaydedildi!

en: Light
tr: Açık renkli

en: Lightbox
tr: Işık Kutusu

en: Link
tr: Bağlantı

en: Link Color
tr: Bağlantı Rengi

en: Link Hover Color
tr: Bağlantı Vurgulama Rengi

en: Link Target
tr: Bağlantı Hedefi

en: Link Type
tr: Bağlantı Türü

en: Link URL
tr: Bağlantı URL'si

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
tr: Bağlantı türü, görselin tıklandığında bağlantısının nasıl açılacağı ile ilgilidir. Belirli bir URL'yi; tek başına fotoğrafı ya da fotoğrafla birlikte ayrı bir sayfayı seçebilirsiniz.

[ctx: Link type.]
en: None
tr: Yok

en: List
tr: Liste

en: List ID
tr: Liste Kimliği

en: Locked
tr: Kilitli

en: Logged In User
tr: Giriş Yapmış Kullanıcı

en: Logged Out User
tr: Çıkış Yapmış Kullanıcı

en: Loop
tr: Döngüye sok

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
tr: Gruplar

en: Manage Templates
tr: Şablonu Yönet

en: Margins
tr: Kenar Boşlukları

en: Max Width
tr: Maksimum Genişlik

en: Media Library
tr: Medya Kitaplığı

en: Medium
tr: Orta

en: Medium &amp; Small Devices Only
tr: Sadece Orta Boyutlu &amp; Küçük Cihazlar

en: Medium Device Breakpoint
tr: Orta Boyutlu Cihaz Kesme Noktası

en: Medium Device Width
tr: Orta Boyutlu Cihaz Genişliği

en: Medium Devices Only
tr: Sadece Orta Boyutlu Cihazlar

en: Menu Order
tr: Menü Düzeni

en: Message
tr: Mesaj

en: Message Sent!
tr: Mesaj gönderildi.

en: Message failed. Please try again.
tr: Mesaj gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

en: Module
tr: Modül

en: Module Saved!
tr: Modül Kaydedildi!

en: Module Settings
tr: Modül Ayarları

en: Modules
tr: Modüller

en: More
tr: Daha Fazla

en: Move
tr: Taşı

en: Move Column
tr: Sütunu Taşı

en: Move Parent
tr: Ebeveyni Taşı

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
tr: Farenizi satırların, sütunların ya da modüllerin üzerinde gezdirerek düzenleyin ya da bunlarla etkileşim kurun.

en: NOTE:
tr: NOT:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
tr: NOT: Özelleştirilmiş gönderi türlerinin tümü desteklenmeyebilir.

en: Name
tr: İsim

en: Need Some Help?
tr: Yardıma mı İhtiyacınız Var?

en: Never
tr: Süresiz

en: New Column
tr: Yeni Sütun

en: New Row
tr: Yeni Satır

en: New Window
tr: Yeni Pencere

en: New content page templates available in the template selector.
tr: Şablon seçicide 16 yeni giriş sayfası şablonu mevcuttur.

en: Next
tr: İleri

en: No
tr: Hayır

en: No Group
tr: Grup Yok

en: No Thanks
tr: Hayır, teşekkürler

en: No results found.
tr: Bir sonuç bulunamadı.

en: No saved modules found.
tr: Kaydedilmiş modül bulunamadı.

en: No saved rows found.
tr: Kaydedilmiş satır bulunamadı.

en: Not Active!
tr: Etkin Değil!

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
tr: Artık temel adımları öğrendiğinize göre sayfanızı oluşturmaya başlayabilirsiniz demektir! Ne zaman yardıma ihtiyacınız olursa yardım menüsüne erişmek için sağ üst köşedeki yardım simgesini tıklayın. İyi eğlenceler!

en: OK
tr: Tamam

en: On Hover
tr: Vurgulu

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
tr: İşlemlerinizi tamamlayınca değişikliklerinizi yayınlamak için Bitti düğmesini tıklayın, bir taslak kaydedin ya da en son yayınlanan duruma geri dönün.

en: Opacity
tr: Opaklık

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
tr: İsteğe Bağlı. Kullanıcıların bu sütunu görüntülemesi için gereken <a%s>özellikleri</a> ayarlayın.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
tr: İsteğe Bağlı. Kullanıcıların bu modülü görüntülemesi için gereken <a%s>özellikleri</a> ayarlayın.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
tr: İsteğe Bağlı. Kullanıcıların bu satırı görüntülemesi için gereken <a%s>özellikleri</a> ayarlayın.

en: Order
tr: Sipariş

en: Order By
tr: Sıralama Ölçütü

en: Other Modules
tr: Diğer Modüller

en: Overlay Color
tr: Katman Rengi

en: Overlay Opacity
tr: Katman Opaklığı

en: Override network settings?
tr: Ağ ayarları geçersiz kılınsın mı?

en: Padding
tr: Doldurma

en: Page Builder
tr: Sayfa Oluşturucu

en: Page Builder activated! <a%s>Click here</a> to enable remote updates.
tr: Page Builder etkinleştirildi! Uzaktan güncellemeleri etkinleştirmek için <a%s>burayı tıklayın</a>.

en: Page Builder activated! <a%s>Click here</a> to get started.
tr: Page Builder etkinleştirildi! Başlamak için <a%s>burayı tıklayın</a>.

en: Pages → Add New
tr: Sayfalar → Yeni Sayfa Ekle

en: Parent Settings
tr: Ebeveyn Ayarları

en: Paste color here...
tr: Rengi buraya yapıştırın...

en: Phone
tr: Telefon

en: Photo
tr: Fotoğraf

[ctx: Photo Crop.]
en: None
tr: Yok

en: Photo File
tr: Fotoğraf Dosyası

en: Photo Page
tr: Fotoğraf Sayfası

en: Photo Selected
tr: Fotoğraf Seçildi

en: Photo Source
tr: Fotoğraf Kaynağı

en: Photo URL
tr: Photo URL'si

en: Photos
tr: Fotoğraflar

en: Photos Selected
tr: Fotoğraf Seçildi

en: Please Wait...
tr: Lütfen Bekle...

en: Please connect an account before saving.
tr: Kaydetmeden önce lütfen bir hesabı bağlayın.

en: Please enter a color first.
tr: Lütfen öncelikle bir renk girin.

en: Please enter a message.
tr: Lütfen mesajınızı giriniz.

en: Please enter a subject.
tr: Lütfen bir konu giriniz.

en: Please enter a valid email address.
tr: Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.

en: Please enter a valid email.
tr: Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.

en: Please enter a valid phone number.
tr: Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.

en: Please enter at least one tag before saving.
tr: Kaydetmeden önce lütfen en az bir etiket girin.

en: Please enter your name.
tr: Lütfen adınızı giriniz.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
tr: Yetkilendirme Kodunuzu almak için lütfen bu web sitesini AWeber ile kaydettirin.  <a%s>Şimdi Kaydettirin</a>

en: Please select a list before saving.
tr: Kaydetmeden önce lütfen bir liste seçin.

en: Please select an account before saving.
tr: Kaydetmeden önce lütfen bir hesap seçin.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
tr: Göndermeden önce lütfen bir arka plan sayfa düzeni ya da içeriği seçin.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
tr: Bu eklentiye yönelik otomatik güncellemeleri etkinleştirmek için lütfen abone olun.

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
tr: Sayfa oluşturucuyu ve buna ait tüm verileri kaldırdığınızı doğrulamak için lütfen aşağıdaki kutuya "kaldır" yazın.

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
tr: Yükselt

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
tr: Tümü

en: Portrait
tr: Portre

en: Position
tr: Konum

en: Position will tell the image where it should sit in the background.
tr: Konum, görselin arka planda nerede duracağını belirler.

en: Post Type
tr: Gönderi Türü

en: Post Types
tr: Gönderi Türleri

en: Premium Features
tr: Premium Özellikler

en: Publish Changes
tr: Değişiklikleri Yayınla

en: Publish Your Changes
tr: Değişikliklerinizi Yayınlayın

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
tr: SmugMug'dan alınan RSS akış URL'sini yerleştirerek WordPress medya kitaplığından ya da SmugMug sitenizdeki bir galeriden görselleri alın. RSS akış URL'sine SmugMug galerinizdeki bağlantı alma işlevi kullanılarak erişilebilir.

en: Random
tr: Karışık

en: Random Bars
tr: Rastgele Çubuklar

en: Random Boxes
tr: Rastgele Kutular

en: Randomize Photos
tr: Fotoğrafları Rastgele Diz

en: Ready to start building? Add a new page and jump into Beaver Builder by clicking the Page Builder tab shown on the image.
tr: Sayfanızı oluşturmaya hazır mısınız? Görselde bulunan Sayfa Oluşturucu sekmesini tıklayarak yeni sayfa ekleyin ve Beaver Builder'a geçiş yapın.

en: Regular
tr: Normal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Remove Account
tr: Hesabı Kaldır

en: Render a WordPress audio shortcode.
tr: WordPress ses kısa kodunu işleyin.

en: Render a WordPress or embedable video.
tr: WordPress videosu ya da gömülebilir bir video işleyin.

en: Repeat
tr: Yinele

en: Repeat applies to how the image should display in the background. Choosing none will display the image as uploaded. Tile will repeat the image as many times as needed to fill the background horizontally and vertically. You can also specify the image to only repeat horizontally or vertically.
tr: Yinele seçeneği, görselin arka planda nasıl görüntüleneceğini belirler. Yok seçeneği belirlendiğinde görsel, yüklendiği şekilde görüntülenir. Döşeme seçeneği, görselin arka plana yatay ve dikey olarak uyması için gerektiği kadar yinelenmesini sağlar. Ayrıca görselin sadece yatay ve dikey olarak yinelenmesini de seçebilirsiniz.

en: Replace
tr: Değiştirin

en: Replace Existing Layout
tr: Mevcut Düzeni Değiştirin

en: Replace Video
tr: Videoyu Değiştirin

en: Reset Column Widths
tr: Sütun Genişliklerini Sıfırla

en: Responsive Layout
tr: Esnek Sayfa Düzeni

en: Reversed
tr: Ters

en: Right
tr: Sağda

en: Right Bottom
tr: Sağ Alt

en: Right Center
tr: Sağ Orta

en: Right Sidebar
tr: Sağ Kenar Çubuğu

en: Right Top
tr: Sağ Üst

en: Right Width
tr: Sağ Kenar Genişliği

en: Row
tr: Satır

en: Row Layouts
tr: Satır Düzenleri

en: Row Saved!
tr: Satır Kaydedildi!

en: Row Settings
tr: Satır Ayarları

en: Rows
tr: Satırlar

en: Same Window
tr: Aynı Pencere

en: Save
tr: Kaydet

en: Save As...
tr: Farklı Kaydet...

en: Save Changes and Exit
tr: Değişiklikleri Kaydet ve Çık

en: Save Core Template
tr: Çekirdek Şablonu Kaydet

en: Save Editing Settings
tr: Düzenleme Ayarlarını Kaydet

en: Save License Key
tr: Lisans Anahtarını Kaydet

en: Save Module Settings
tr: Modül Ayarlarını Kaydet

en: Save Post Types
tr: Gönderi Türlerini Kaydet

en: Save Template
tr: Şablonu Kaydet

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
tr: Tam sayfa düzenlerini, satırlarını ve modülleri kaydedin, dışa aktarın ve yeniden kullanın.

en: Scale
tr: Ölçeklendir

en: Scale applies to how the image should display in the background. You can select either fill or fit to the background.
tr: Ölçeklendir seçeneği, görselin arka planda nasıl görüntüleneceğini belirler. Görselin arka planı doldurmasını ya da görseli arka plana sığdırmayı seçebilirsiniz.

en: Scroll
tr: Kaydır

en: Select
tr: Seç

en: Select Audio
tr: Ses Seçin

en: Select File
tr: Dosya Seç

en: Select Icon
tr: Simge Seçin

en: Select Photo
tr: Fotoğraf Seçin

en: Select Photos
tr: Fotoğraflar Seçin

en: Select Video
tr: Video Seçin

en: Select a city
tr: Şehir seçin

[ctx: Select option for showing all icon libraries.]
en: All Libraries
tr: Tüm Kitaplıklar

en: Select the post types you would like the builder to work with.
tr: Oluşturucunun birlikte çalışmasını istediğiniz gönderi türlerini seçin.

en: Selected Templates
tr: Seçili Şablonlar

en: Send
tr: Gönder

en: Service
tr: Hizmet

en: Set the <a%s>capability</a> required for users to access advanced builder editing such as adding, deleting or moving modules.
tr: Kullanıcıların modül ekleme, silme ya da taşıma gibi oluşturucuya yönelik gelişmiş düzenleme seçeneklerine erişmesi için gereken <a%s>özelliği</a> ayarlayın

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
tr: Bunu evet olarak ayarlarsanız, bu gruptaki tüm sütunların yüksekliği, sahip oldukları içeriklerin boyutuna bağlı olmaksızın aynı olur.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings updated!
tr: Ayarlar güncellendi!

en: Show Artist Name
tr: Sanatçı Adını Göster

en: Show Caption
tr: Resim Yazısını Göster

en: Show Message
tr: Mesajı göster

en: Show Playlist
tr: Çalma Listesini Göster

en: Show Thumbnail
tr: Küçük Resmi Göster

en: Show Track Numbers
tr: Parça Numaralarını Göster

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
tr: Belirtilen kriterlerle eşleşen birçok gönderiyi atla.

en: Slide Horizontal
tr: Yatay Kaydır

en: Slide Vertical
tr: Dikey Kaydır

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
tr: Yok

en: Slow
tr: Yavaş

en: Small Device Breakpoint
tr: Küçük Cihaz Kesme Noktası

en: Small Device Width
tr: Küçük Cihaz Genişliği

en: Small Devices Only
tr: Sadece Küçük Cihazlar

en: Source
tr: Kaynak

en: Speed
tr: Hız

[ctx: Speed.]
en: Medium
tr: Orta

en: Square
tr: Kare

en: Stacking Order
tr: Yığma Düzeni

en: Start typing...
tr: Yazmaya başlayın...

en: Style
tr: Stil

en: Subject
tr: Konu

en: Submit for Review
tr: İnceleme için Gönder

en: Subscribe Form Signup
tr: Abone Formu Kaydı

en: Subscribe Now
tr: Şimdi Abone Olun

en: Take a Tour
tr: Tur Atın

en: Template Saved!
tr: Şablon Kaydedildi!

[ctx: Template name.]
en: Name
tr: İsim

en: Templates
tr: Temalar

en: Text
tr: Metin

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Text Editor
tr: Metin Düzenleyici

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
tr: Beaver Builder'ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz; aramızda sizi görmek ne güzel! Size yardımcı olacak bazı bilgilere aşağıdan erişebilirsiniz. Ayrıca Sayfa Oluşturucu ayarları ve seçeneklerine sayfanın sol tarafından ulaşabilirsiniz.

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
tr: Teşekkürler! Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
tr: Mesajınız için teşekkür ederiz! Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

en: The <strong>Page Builder</strong> plugin requires WordPress version 3.5 or greater. Please update WordPress before activating the plugin.
tr: <strong>Page Builder</strong> eklentisi, WordPress 3.5 sürümünü ya da daha yüksek bir sürümü gerektirir. Lütfen eklentiyi etkinleştirmeden önce WordPress'i güncelleyin.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
tr: Beaver Builder Booster eklentisi, ana bilgisayarınızla uyumlu değildir.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
tr: Kullanıcıların abone olmasını istediğinizin listenin kimliği. Liste kimliğine kimlik adlı bölümde "Tüm listeleri görüntüle" bölümünün altından ulaşabilirsiniz.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
tr: Araçlar düğmesi; bir şablonu kaydetmenize, sayfa düzenini çoğaltmanıza ve mevcut bir düzene yönelik ayarları düzenlemenize ya da genel ayarları düzenlemenize olanak tanır.

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
tr: Sendy uygulamanızın yüklendiği URL (örn: http://mywebsite.com/sendy).

en: The amount of time in seconds before this animation starts.
tr: Bu animasyon başlamadan önce saniye olarak geçecek olan süre.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
tr: Sayfa düzeninin tablet gibi orta boyutlu cihazlar için ayarlanacağı tarayıcı genişliği.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
tr: Sayfa düzeninin telefon gibi küçük cihazlar için ayarlanacağı tarayıcı genişliği.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
tr: Oluşturucuyu yeniden yüklemek isteme ihtimalinize karşı oluşturucu, <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> ve <code>_fl_builder_enabled</code> gibi gönderi meta verilerini silmez. Oluşturucu; yeniden yükleme yapmak isterseniz, bu meta değerlerini kullanarak tüm verilerini yeniden oluşturabilir.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
tr: Mad Mimi hesabınızla ilişkili e-posta adresi.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
tr: Bir soruyu yanıtlamanın en hızlı yolu, soruyu halihazırda cevaplamış birinin olup olmadığını görmektir!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %s is currently active for this %s.
tr: %s, şu anda bu %s için etkindir.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
tr: Hesabınıza kayıt olurken seçtiğiniz bilgisayar adı. Unuttuysanız, açılış e-postanızı kontrol edin. Lütfen adresi başlangıçta http:// olmadan girin (örn: demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
tr: Hesabınıza kayıt olurken seçtiğiniz bilgisayar adı. Unuttuysanız, açılış e-postanızı kontrol edin. Lütfen adresi başlangıçta http:// olmadan girin (örnek: demo.campayn.com).

en: The order of the columns in this group when they are stacked for small devices.
tr: Bu gruptaki sütunlar, küçük cihazlar için yığın haline getirildiğinde yığma düzeni.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
tr: Şu anda düzenlemekte olduğunuz ayarlar, bu sayfadan ayrılırsanız kaydedilmez.

en: The type of border to use. Double borders must have a width of at least 3px to render properly.
tr: Kullanılacak kenarlık türü. Çift kenarlıkların doğru bir şekilde işlenmesi için en azından 3px genişliğinde olması gerekir.

en: The width of this column on medium devices such as tablets.
tr: Tablet gibi orta boyutlu cihazlarda bu sütunun genişliği.

en: The width of this column on small devices such as phones.
tr: Telefon gibi küçük cihazlarda bu sütunun genişliği.

en: Theme Company Name
tr: Tema Şirket İsmi

en: Theme Name
tr: Tema İsmi

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
tr: Listeleriniz alınırken bir hata oluştu. Lütfen API oturum açma bilgilerinizi kontrol edin.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
tr: AWeber ile bağlantı kurarken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
tr: Infusionsoft ile bağlantı kurarken bir hata oluştu. %s

en: There was an error connecting to SendinBlue. Please try again.
tr: SendinBlue ile bağlantı kurarken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: There was an error retrieveing your lists.
tr: Listeleriniz alınırken bir hata oluştu.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
tr: Drip'ten kişi aranırken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
tr: AWeber'e abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
tr: AWeber'e abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
tr: ActiveCampaign'e bone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
tr: Campaign Monitor'e abone olurken bir hata oluştu.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
tr: Campaign Monitor'e abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
tr: Campayn'e abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
tr: Campayn'e abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
tr: Constant Contact'a abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
tr: Constant Contact'a abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to ConvertKit.
tr: ConvertKit'e abone olurken bir hata oluştu.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
tr: ConvertKit'e abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
tr: Drip'e abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
tr: Drip'e abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
tr: GetResponse'a abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
tr: GetResponse'a abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
tr: Hatchbuck'a abone olurken bir hata oluştu.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
tr: Hatchbuck'a abone olurken bir hata oluştu. API anahtarı geçersiz.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
tr: Hatchbuck'a abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
tr: Infusionsoft'a abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
tr: Infusionsoft'a abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
tr: Mad Mimi'ye abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
tr: MailChimp'e abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
tr: MailChimp'e abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
tr: Mailrelay'e abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
tr: Mailrelay'e abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. Please try again.
tr: SendinBlue'ya abone olurken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. The account is no longer connected.
tr: SendinBlue'ya abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
tr: Sendy'e abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
tr: Sendy'e abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing to iContact. %s
tr: iContact'a abone olurken bir hata oluştu. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
tr: iContact'a abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
tr: Abone olurken bir hata oluştu. MailPoet yüklenmedi.

en: There was an error subscribing. Please try again.
tr: Abone olurken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
tr: Abone olurken bir hata oluştu. Hesap artık bağlı değil.

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
tr: "Beaver Builder" geliştiricilerinin oluşturduğu harika topluluğumuza <em>katılmanızı</em> yürekten dileriz!

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
tr: Hata: Eksik hizmet türü.

en: This applies to all sites on the network.
tr: Bu, ağdaki tüm siteler için geçerlidir.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
tr: Dosya, WXR dosyası gibi görünmüyor; eksik/geçersiz WXR sürüm numarası

en: This field is required.
tr: Bu zorunlu bir alandır.

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
tr: Bu, sadece bu site için geçerlidir. Ağdaki tüm sitelere ait önbellekleri temizlemek için lütfen Ağ Yönetici Ayarlarını ziyaret edin.

en: This version of the <strong>Page Builder</strong> plugin is not compatible with WordPress Multisite. <a%s>Please upgrade</a> to the Multisite version of this plugin.
tr: <strong>Page Builder</strong> eklentisinin bu sürümü, WordPress Multisite ile uyumlu değildir. Lütfen bu eklentinin Multisite sürümüne <a%s>yükseltme yapın</a>.

en: Thumbnail
tr: Küçük Resim

en: Title
tr: Başlık

en: Tools
tr: Araçlar

en: Top
tr: Yukarı

en: Top Width
tr: Üst Kenar Genişliği

en: Transition
tr: Geçiş

en: Transition Speed
tr: Geçiş Hızı

en: Type
tr: Tür

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
tr: GÜNCELLEMELER MEVCUT DEĞİL! Otomatik güncellemeleri etkinleştirmek için lütfen abone olun ya da aşağıdaki bölüme lisans anahtarınızı girin.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
tr: GÜNCELLEMELER MEVCUT DEĞİL! Aboneliğiniz etkindir; ancak bu alan adı, devre dışı bırakılmıştır. Otomatik güncellemeleri etkinleştirmek için lütfen hesabınızda bu alan adını yeniden etkinleştirin.

en: URL
tr: Bağlantı

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
tr: Mad Mimi ile bağlantı kurulamadı. Lütfen oturum açma bilgilerinizi kontrol edin.

en: Uninstall
tr: Kaldır

en: Updates &amp; Support Subscription
tr: Güncellemeler &amp; Destek Aboneliği

en: Upgrade
tr: Yükselt

en: Upgrade Today <i class="fa fa-external-link-square"></i>
tr: Bugün Yükseltin <i class="fa fa-external-link-square"></i>

en: Upload a photo or display one from the media library.
tr: Bir fotoğraf yükleyin ya da medya kitaplığından bir fotoğraf görüntüleyin.

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
tr: Bu sayfadaki içerikleri düzenlemek için kullanımı kolay bir sürükle-bırak oluşturucudan yararlanın.

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
tr: İçerik panelini açmak ve yeni satır düzenleri, modüller ya da pencere öğeleri eklemek için İçerik Ekle düğmesini kullanın.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
tr: Yeni bir şablon seçmek ya da düzeninize şablon eklemek için Şablonlar düğmesini kullanın. Ekleme yaparak, mevcut sayfa içeriğinizin sonuna yeni bir şablon yerleştirirsiniz.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
tr: Satırları, sütunları ve modülleri taşıma, düzenleme, çoğaltma ya da silme gibi işlemler için eylem düğmelerini kullanın.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
tr: Hesaplar listesinin altında bu bağlantıyı belirlemek için kullanılabilir ve istediğiniz her öğe olabilir.

en: User Capability
tr: Kullanıcı Özellikleri

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
tr: saniye

en: Video Embed Code
tr: Video Embed Kodu

en: Video Link
tr: Video Bağlantısı

en: Video Type
tr: Video Türü

en: View the Knowledge Base
tr: Bilgi Tabanını Görüntüle

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Visit Account
tr: Hesaba Git

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
tr: UYARI! Diğer sayfalarla bağlantılı genel bir şablonu silmek üzeresiniz. Bu şablonu silmek ve bağlantısını kaldırmak istediğinize emin misiniz?

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
tr: Uyarı! Şablonu değiştirirseniz, mevcut sayfa düzeninizin yerine geçecek. Bunu yapmak istediğinize emin misiniz?

en: Watch the Video
tr: Video İzle

en: We take pride in offering outstanding support.
tr: Size olağanüstü destek sunmaktan mutluluk duyarız.

en: Welcome
tr: Hoş Geldiniz

en: Welcome to Beaver Builder!
tr: Beaver Builder'a hoş geldiniz!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
tr: Hoş Geldiniz! Görünüşe göre sayfa oluşturucuyu ilk kez kullanıyorsunuz. Bir tura katılmak ister misiniz?

en: What would you like to do?
tr: Ne yapmak istersiniz?

en: What's New in Beaver Builder 1.9 Shasta
tr: Beaver Builder 1.9 Shasta'da Yeni Neler Var

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
tr: Oluşturucu; otomatik aralama etkinleştirildiği zaman küçük cihaz kesme noktasına ulaşılınca, kenar boşluklarını ve doldurma özelliklerini otomatik olarak ayarlar. Çoğu kullanıcı, bunu etkin olarak bırakmak ister.

en: Widget
tr: Pencere Öğesi

en: Width
tr: Genişlik

en: WordPress Widgets
tr: WordPress Pencere Öğeleri

en: Yes
tr: Evet

en: Yes Please!
tr: Evet, Lütfen!

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
tr: Şu anda bu sitede Beaver Builder'ın etkin olan iki sürümüne sahipsiniz. Devam etmeden önce lütfen sürümlerden <a href="%s">birini devre dışı bırakın</a>.

en: You must <a%s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%s>the iContact docs</a> for complete instructions.
tr: Bir uygulama kimliği ve şifresi almak için iContact'ta <a%s>uygulama oluşturmanız</a> gerekir. Tam talimatlar için bkz. <a%s>iContact belgeleri</a>.

en: You must register a <a%s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%s>Getting an API key</a> for complete instructions.
tr: Bir API anahtarı ve erişim jetonu almak için Constant Contact ile bir <a%s>Geliştirici Hesabı</a> kaydettirmeniz gerekir. Tam talimatları görmek için bkz. <a%s>API anahtarı almak</a>.

en: YouTube or Vimeo
tr: YouTube veya Vimeo

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
tr: API Jetonunuza Ayarlarım > Kullanıcı Ayarlarım bölümünün altındaki Drip hesabınızdan ulaşabilirsiniz. Ya da bu <a%s>doğrudan bağlantıyı</a> tıklayabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
tr: API anahtarınıza Ayarlarım > API bölümünün altındaki ActiveCampaign hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
tr: API anahtarınıza Hesap Ayarları > API Anahtarı bölümünün altındaki Campaign Monitor hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
tr: API anahtarınıza Ayarlarım > API Anahtarı bölümünün altındaki Campayn hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
tr: API anahtarınıza Ayarlarım > API Anahtarı bölümünün altındaki ConvertKit hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your GetResponse account under My Account > GetResponse API.
tr: API anahtarınıza Ayarlarım > GetResponse API'si bölümünün altındaki GetResponse hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
tr: API anahtarınıza Hesap Ayarları > Web API bölümünün altındaki Hatchbuck hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
tr: API anahtarınıza Yönetici > Ayarlar > Uygulama > API > Şifrelenmiş Anahtar bölümünün altındaki Infusionsoft hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
tr: API anahtarınıza Hesap > Ayarlar &amp; Faturalandırma > API bölümünün altındaki Mad Mimi hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
tr: API anahtarınıza Hesap > Ekstralar > API Anahtarları bölümünün altındaki MailChimp hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
tr: API anahtarınıza Menü > Ayarlar > API erişimi bölümünün altındaki Mailrelay hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your API url can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
tr: API url'nize Ayarlarım > API bölümünün altındaki ActiveCampaign hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your Access Key can be found in your SendinBlue account under API & Integration > Manager Your Keys > Version 2.0 > Access Key.
tr: Erişim Anahtarınıza API ve Entegrasyon > Anahtarlarınızı Yönetin > Sürüm 2.0 > Erişim Anahtarı bölümünün altındaki SendinBlue hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
tr: Hesap Kimliğinize Ayarlarım > Site Kurulumu bölümünün altındaki Drip hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
tr: Uygulama kimliği, hesabınıza ait URL'de bulunabilir.  Örneğin hesabınızın URL'si hesabim.infusionsoft.com şeklindeyse, Uygulama Kimliğiniz <strong>myaccount</strong> olacaktır.

en: Your Constant Contact API key.
tr: Constant Contact API anahtarınız.

en: Your Constant Contact access token.
tr: Constant Contact erişim simgeniz.

en: Your Message
tr: Mesajınız

en: Your email
tr: E-posta adresiniz

en: Your iContact app ID.
tr: iContact uygulama kimliğiniz.

en: Your iContact app password.
tr: iContact uygulama şifreniz.

en: Your iContact username.
tr: iContact kullanıcı adınız.

en: Your message
tr: Mesajınız

en: Your name
tr: İsminiz

en: Your phone
tr: Telefon numaranız

en: Youtube Or Vimeo URL
tr: Youtube veya Vimeo URL'si
